Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

O certyfikatach dla ManyMonths słów kilka...
Każdy, kto zakupił produkt ManyMonths zapewne zauważył, że na etykiecie znajdują się adnotacje dotyczące certyfikatów GOTS oraz OEKO-TEX® Standard 100. Pokażę Wam dzisiaj co podane certyfikaty znaczą i jak możecie to sprawdzić!

Czytaj więcej
5 zastosowań lanoliny!
Lanolina to naturalna substancja, która pokrywa wełnę owiec. Skoro korzystamy z wspaniałych właściwości wełny, czemu mielibyśmy nie skorzystać w równie ciekawych właściwości lanoliny?
Czytaj więcej
Domowe zabawy na deszczowe popołudnia!

Jesień to okres, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza, dlatego wolimy zostać w domu i zorganizować sobie rozrywkę na własną rękę. Niestety nie jest łatwo zagospodarować czas dzieci, które szybko się nudzą, a jeszcze połączyć zabawę z nauką, to już w ogóle wyzwanie. Dlatego w poniższym tekście zostały zgromadzone kreatywne zabawy walorem edukacyjnym. Koniecznie trzeba się z nimi zapoznać!

Czytaj więcej
Jak zadbać o ciepło tej zimy?
Długoterminowe, niekorzystne prognozy pogody na nadchodzącą zimę, budzą obawy i niepokój całego społeczeństwa. Groźna sytuacja geopolityczna na świecie, wojna u sąsiadów, to wszystko potęguje nasze obawy. Kryzys paliwowy, wbrew zapewnieniom rządu, dotknie każdą polską rodzinę. Niestety na cenę i dostępność opału nie mamy wpływu. Musimy więc podjąć wszystkie możliwe kroki, by racjonalnie  gospodarować tym, co mamy.
Czytaj więcej
3 najlepsze domowe sposoby na przeziębienie!
W ubiegłym sezonie jesienno – zimowym nie ominęło nas przeziębienie, grypa ani zapalenie oskrzeli. Zapewne było to związane z posłaniem córki do przedszkola, bo jak wieść gminna niesie, pierwszy rok trzeba odchorować.
Jest to czas kiedy dziecko spotyka się z bakteriami i wirusami, z którymi do tej pory nie miało styczności. Ma to swoje dobre strony, ponieważ organizm nabiera odporności, natomiast niestety są i te złe, permanentnie chore dziecko i wieczne wizyty u lekarza, gdzie czekając w poczekalni zastanawiam się, czy z przychodni wyjdziemy zdrowsi, czy złapiemy coś jeszcze.
Czytaj więcej
TOP 5 gier dla dzieci!

Gry edukacyjne to doskonały sposób na spędzanie z czasu z dzieckiem. Obecnie na rynku możesz znaleźć gry dla dzieci w każdym wieku o różnym stopniu trudności. Jeśli dobrze dobierzesz grę do zainteresowań i możliwości Twojej pociechy, to na pewno chętnie będzie wybierała właśnie taki rodzaj aktywności. Dlatego dzisiaj zaprezentujemy Ci ranking TOP 5 gier, które warto kupić dziecku. 

Czytaj więcej
Dlaczego warto mieć w domu olejek eukaliptusowy?
Właściwości olejków eterycznych są znane i cenione od lat. Wykorzystywane w aromaterapii zarówno dorosłych, jak i dzieci mogą przynieść ulgę podczas przeziębienia i nie tylko. Jednym z bardziej znanych jest olejek eukaliptusowy, który ma szerokie zastosowanie, dlatego cieszy się tak dużą popularnością.
Czytaj więcej
Jak chronić słuch dziecka? O hałasie i słuchawkach wygłuszających

W świecie pełnym technologii uniknięcie hałasu jest bardzo trudne. Ilość docierających do dziecka dźwięków każdego dnia może mieć negatywny wpływ na jego rozwój.
Warto zadbać o słuch dziecka, zwłaszcza gdy wiemy, że hałas z otoczenia będzie większy niż ten docierający z dźwięków codziennego życia. Pomogą Ci w tym słuchawki wygłuszające od EciPeci!

Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel