DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ !
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Przegląd letnich kapeluszy ManyMonths!
Kapelusz przeciwsłoneczny dziecięcy to jeden z tych elementów garderoby, których latem nie może zabraknąć na główce małego odkrywcy. Chroni on delikatną skórę dziecka przed szkodliwymi promieniami UV i ekspozycją na słońce. Nakrycia głowy z serii HEMPIES ochronią także czoło, uszy i szyję dziecka. Dzięki temu, że posiadają możliwość regulacji będą idealnie dopasowane do główki malucha, jak również posłużą mu nawet przez kilka sezonów. Kapelusz na lato to świetny wybór, dzięki któremu dziecko będzie mogło beztrosko bawić się nawet w upalne dni.
Czytaj więcej
Prezenty dla noworodka!
Odwiedzając świeżo upieczonych rodziców i ich mały cud bardzo często chcemy obdarować ich drobiazgiem, który będzie dla nich praktyczny i przydatny. Mnogość produktów dostępnych na rynku sprawia, że wybór prezentu nie jest łatwym zadaniem.

Na jakie akcesoria warto postawić? Co okaże się strzałem w dziesiątkę? Sprawdź nasze propozycje! 
Czytaj więcej
O certyfikatach dla ManyMonths słów kilka...
Każdy, kto zakupił produkt ManyMonths zapewne zauważył, że na etykiecie znajdują się adnotacje dotyczące certyfikatów GOTS oraz OEKO-TEX® Standard 100. Pokażę Wam dzisiaj co podane certyfikaty znaczą i jak możecie to sprawdzić!

Czytaj więcej
5 zastosowań lanoliny!
Lanolina to naturalna substancja, która pokrywa wełnę owiec. Skoro korzystamy z wspaniałych właściwości wełny, czemu mielibyśmy nie skorzystać w równie ciekawych właściwości lanoliny?
Czytaj więcej
Domowe zabawy na deszczowe popołudnia!

Jesień to okres, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza, dlatego wolimy zostać w domu i zorganizować sobie rozrywkę na własną rękę. Niestety nie jest łatwo zagospodarować czas dzieci, które szybko się nudzą, a jeszcze połączyć zabawę z nauką, to już w ogóle wyzwanie. Dlatego w poniższym tekście zostały zgromadzone kreatywne zabawy walorem edukacyjnym. Koniecznie trzeba się z nimi zapoznać!

Czytaj więcej
Jak zadbać o ciepło tej zimy?
Długoterminowe, niekorzystne prognozy pogody na nadchodzącą zimę, budzą obawy i niepokój całego społeczeństwa. Groźna sytuacja geopolityczna na świecie, wojna u sąsiadów, to wszystko potęguje nasze obawy. Kryzys paliwowy, wbrew zapewnieniom rządu, dotknie każdą polską rodzinę. Niestety na cenę i dostępność opału nie mamy wpływu. Musimy więc podjąć wszystkie możliwe kroki, by racjonalnie  gospodarować tym, co mamy.
Czytaj więcej
3 najlepsze domowe sposoby na przeziębienie!
W ubiegłym sezonie jesienno – zimowym nie ominęło nas przeziębienie, grypa ani zapalenie oskrzeli. Zapewne było to związane z posłaniem córki do przedszkola, bo jak wieść gminna niesie, pierwszy rok trzeba odchorować.
Jest to czas kiedy dziecko spotyka się z bakteriami i wirusami, z którymi do tej pory nie miało styczności. Ma to swoje dobre strony, ponieważ organizm nabiera odporności, natomiast niestety są i te złe, permanentnie chore dziecko i wieczne wizyty u lekarza, gdzie czekając w poczekalni zastanawiam się, czy z przychodni wyjdziemy zdrowsi, czy złapiemy coś jeszcze.
Czytaj więcej
pixel