Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bidony, Kubeczki, Butelki i Akcesoria

( ilość produktów: 24 )

W kategorii znaleźć można szeroki wybór bidonów oraz innych akcesoriów do karmienia dla dzieci. Produkty oferowane w sklepie MamaZen są zawsze najwyższej jakości, wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów oraz starannie wykończone. Wszystkie wybrane przez nas akcesoria pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów takich jak Doidy Cup, Drink in the box, B.BoxSkip Hop i wielu innych. Doświadczenie w branży i wieloletnia obecność na rynku daje gwarancję, że oferowane produkty usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

W asortymencie znaleźć można między innymi wygodny bidon ze słomką dostępny w różnych kolorach, firmy Drink in the Box. Oferujemy również produkowany przez firmę Bbox tritanowy bidon do picia, który cieszy się ogromną popularnością dzięki niezniszczalnemu materiałowi, z którego został wykonany.

Warto zwrócić uwagę na niezwykle oryginalny i wygodny w użytkowaniu kubek Doidy Cup, odpowiedni nawet dla niemowląt dzięki charakterystycznej krzywiźnie ułatwiającej picie. Słynny kubeczek Doidy został zaprojektowany z myślą o dzieciach już od 3 miesiąca życia.

Ponadto oferujemy szeroki wybór akcesoriów typu kubek niekapek, w tym innowacyjny kubeczek Bbox z wygodną i bezpieczną rurką. Polecamy również bidony treningowe dla najmłodszych dzieci znanej i zaufanej firmy Petit Monkey, a także fantastyczną serię firmy Skip Hop, w której znaleźć można bidon dla dziecka z przyciągająca uwagę pociechy, kolorową grafiką. W kategorii dostępne są także uwielbiane przez najmłodszych kubeczki i bidony firmy Rex London. Każdy bidon dla dzieci może być wyposażony w akcesoria ułatwiające jego użytkowanie, jak wygodne smycze lub wymienne słomki.

pixel