Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-04-06

Nosidełko ergonomiczne QUSY - opinia MamaZen

 

Czym jest nosidełko ergonomiczne QUSY? 

 

Nosidełko ergonomiczne QUSY należy do grupy nosidełek klamrowych, jednak posiada dosyć innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że ten produkt jest dosyć wyjątkowy. Największą różnicą, jaką można dostrzec w nosidełku QUSY jest całkowicie inny rozkład pasów naramiennych.

W tym konkretnym modelu, pasy naramienne są poprowadzone tak, że ich układ przypomina nieco ten stosowany w hybrydach. W praktyce takie właśnie rozwiązanie przynosi wiele znaczących korzyści. Produkt ten przeznaczony jest dla dzieci, które już samodzielnie trzymają główkę.  

Nosidełko ergonomiczne QUSY pozwala na bardzo rozbudowaną regulację szerokości oraz wysokości. Dzięki temu dopasowuje się one bardzo dobrze do ciała dziecka oraz do rodzica. Sam system regulacji, został również tak zaprojektowany, aby było to bardzo proste. Pozwala to stale dostosowywać nosidełko do rozwijającego się nieustannie dziecka.  

 

 

 

Nosidełko ergonomiczne QUSY

 

 

  

Czym wyróżnia się nosidełko ergonomiczne QUSY? 

 

Nosidełko ergonomiczne QUSY na tle konkurencyjnych modeli, wyróżnia się właśnie innowacyjnym systemem pasów naramiennych. Są one w tym modelu skrzyżowane na plecach rodzica. Mimo iż rozwiązanie to znane jest bardzo dobrze z nosidełek hybrydowych, to model QUSY wyróżnia się tym, że pasy wpinane są tak jak w nosidełkach klamrowych w połowie pleców maluszka. Takie rozwiązanie jest dużo wygodniejsze dla rodziców.

Dodatkowo pasy w nosidełku QUSY wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe, a dodatkowo również zapewniają bardzo dobrą wygodę, podczas noszenia dziecka. Cała budowa innowacyjnych pasów naramiennych sprawia, że nosidełko QUSY jest dużo bardziej wygodne niż podobne modele. 

 

 

 

Nosidełko ergonomiczne QUSY 

  

 

 

Jakie zalety ma nosidełko ergonomiczne QUSY? 

 

Całe nosidełko QUSY zostało tak zaprojektowane, aby każdy element odgrywał istotną rolę w całej konstrukcji. Dzięki takiemu podejściu, w nosidełku QUSY nie ma przypadkowych elementów. To sprawia, ze całość jest niezwykle ergonomiczna i wygodna. Nosidełko to jest również bardzo kompaktowe, dzięki czemu można je z łatwością przewozić.

Co chyba jednak najważniejsze, nosidełko QUSY jest zaprojektowane tak, aby dziecko czuło się w nim bardzo dobrze. Materiał, z jakiego jest ono wykonane, dopasowuje się to ciała dziecka, dzięki czemu w nosidełku QUSY mogą podróżować dzieci w różnym wieku. 

Konstrukcja nosidełka QUSY jest bardzo wytrzymała, a brak kapturka w nosidełku, nie powinien martwić, żadnego rodzica. Konstruktorzy zastosowali w tym modelu specjalny kołnierz, który podtrzymuje głowę dziecka. Oczywiście QUSY umożliwia noszenie dziecka zarówno z przodu jak i również na plecach. Model ten daje więc naprawdę dużą swobodę, rodzicom, którzy chcą zacząć swoją przygodę z nosidełkiem tego typu.   

 

 

 

Nosidełko ergonomiczne QUSY

Polecane

pixel