Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-04-13

Czy skórzane paputki są dobrym rozwiązaniem dla małych stópek?

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku to, co najlepsze na każdym etapie jego rozwoju. Zależy nam na tym, aby nic nie krępowało dziecięcej aktywności, dlatego wybieramy takie ubrania i obuwie, które będą wykonane z materiałów wysokiej jakości.

 

Najlepsze paputki dla najmłodszych 

Kiedy chcemy kupić paputki do przedszkola, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na łatwość w nakładaniu. Wtedy dziecko szybciej nauczy się samodzielności i samoobsługi, która jest tak bardzo pożądana w przedszkolu. Materiał powinien zapewniać optymalną cyrkulację powietrza. Tak samo jest jeśli wybieramy paputki do żłobka. Warto wtedy zwrócić uwagę przede wszystkim na praktyczne wykonanie i miękkość.

Wybór jest bardzo szeroki, dlatego łatwo się pogubić, ale asortyment w sklepie MamaZen to kapcie dziecięce godne uwagi, które zdobywają pozytywne opinie specjalistów. Wyróżniają się estetyką i funkcjonalnym wykonaniem oraz najbardziej przyjaznym materiałem, jakim jest skóra naturalna.

Wszystko po to, aby dbać o komfort i zdrowie najmłodszych. Kiedy interesują nas paputki do nauki chodzenia, wybieramy najwyższe standardy wykonania oraz bezpieczeństwo. Wyjątkowym czasem jest etap tuż przed chodzeniem czyli moment, kiedy dziecko uczy się przemieszczać na czworaka. Przydadzą się wtedy paputki do raczkowania. Dobrze zadbać o maksymalną wygodę podczas tej aktywności, ponieważ ma ona duży wpływ na rozwój dziecka.

paputki skórzane - myszki

Zdrowa stopa i bezpieczny rozwój 

Kiedy wybieramy paputki do domu chcemy, aby były one maksymalnie miękkie i przyjazna dla skóry. To właśnie domowe obuwie jest ważnym wyborem, bo w mieszkaniu dziecko spędza najwięcej czasu, dlatego paputki skórzane stanowią trafiony wybór. Świetnie dopasowują się do delikatnej stopy, nie uwierają ani nie powodują żadnej niewygody, ale gdzie kupić paputki, które będą spełniały najwyższe standardy jakości? W trosce o dobro najmłodszych zapraszamy państwa do zapoznania się z asortymentem, w którym dostępne są paputki dla dzieci w różnych wariantach o bogatej kolorystyce. Łatwo wybrać najlepszy model wśród atrakcyjnych wzorów i szerokiego zakresu rozmiarówki.

Rozmiarówka (paputki mierzone zewnątrz):

0-6 miesięcy        
6-12 miesięcy
12-18 miesięcy
18-24 miesiące
2-3 lata
4-5 lata              
powy
żej 5lat
– 11,5cm (rozm. XS)
– 12,5cm (rozm. S)
– 13,8cm (rozm. M) 
– 15cm (rozm. L)
– 16cm (rozm.XL)
– 17,2cm (rozm. 2XL)
– 19cm (rozm. 3XL)
paputki skórzane - szeryf
Wielu rodziców nie wie, na co zwrócić uwagę wybierając paputki wówczas opinie innych użytkowników mogą być bardzo pomocne. Podobnie jest jeśli chodzi o koszty. Zazwyczaj nie chcemy płacić zbyt wiele, ale przede wszystkim ważne są doskonale dopasowane paputki. Cena paputków to czynnik, który zachęca do zakupu biorąc pod uwagę,że wystarczają na dłużej. Dobre paputki ze skóry będą długo dobrze wyglądały, dlatego to ponadczasowy i zdrowy wybór dla młodej stopy, która musi swobodnie się rozwijać.

Polecane

Paputki Popiel Panda soft-sole

Paputki Popiel Panda soft-sole

55,90 zł - 64,90 zł brutto
Paputki Granat Kotek soft-sole

Paputki Granat Kotek soft-sole

55,90 zł - 64,90 zł brutto
Paputki Ciemny Róż Miś soft-sole

Paputki Ciemny Róż Miś soft-sole

55,90 zł - 64,90 zł brutto
Paputki Brąz Piłka soft-sole

Paputki Brąz Piłka soft-sole

55,90 zł - 64,90 zł brutto
pixel