Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do jedzenia

( ilość produktów: 50 )

Małe dzieci są zależne od swoich rodziców, gdyż maluch nie może sobie bez nich poradzić. Tyczy się to zmieniania pełnych pieluch, ubierania czystych ciuszków i karmienia, przy którym bobas najbardziej się brudzi. Jednak by zmniejszyć ryzyko wybrudzenia się, rodzice zaopatrują się w akcesoria, które mogą im w tym pomóc. Jest to przede wszystkim śliniak, który zakłada się dziecku za górną krawędź bluzki. Śliniaczki występują w wielu różnych odcieniach a także wzorkach, każdy z nich ma również inną markę. Najpopularniejszą jest KIOKIDS, a także LULLALOVE. W miejsce śliniaczka można również kupić fartuszek, który jest jego doskonałym zamiennikiem. 

Do karmienia dziecka potrzeba kilku ważnych przedmiotów, takich jak miska lub też talerzyk oraz sztućce, dzięki którym dziecko będzie mogło nauczyć się samodzielnie jeść. Pomocny jest w tym również niewysypek, który stał się ostatnio bardzo popularny. Zestawy lub pojedyncze przedmioty do karmienia występują w wielu różnych stylach oraz kolorach. Marki takie jak B.BOX posiadają szeroki asortyment produktów, które powinien nabyć każdy rodzić dla swojego malucha. 

Do picia zaś dziecko potrzebuje wygodnych akcesoriów, z których będzie mógł bez przeszkód korzystać. Bidon firmy DRINK IN THE BOX występuje wraz ze słomką, która nie pozwala dziecku się oblewać. Butelka od NOWY B.BOX zawiera w swoim zestawie kilka dodatków, takich jak pokrywkę, słomkę lub też smoczka, przez które można spożywać napój. Również termos czy też butelka z firmy Skip Hop lub DOIDY CUP sprawdzą się w swojej roli i nauczką dziecka samodzielnego picia, a ich inne produkty nauczą malucha jak jeść bez pomocy rodziców. 

pixel