Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wełna merino

Kominiarki z wełny merino – niezbędnik na wiele sezonów!
Kominiarka na wiosnę, zimę czy jesień to nieoczywisty, a przy tym tak praktyczny wybór nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Taki dodatek zastępuje czapkę i szalik, zakrywając jednocześnie nie tylko całą główkę i szyję, ale również górną część plecków i klatki piersiowej. Wszystkie te cechy czynią kominiarki idealną alternatywą dla czapek, szalików i kominów zarówno w przypadku niemowląt, jak i biegających maluchów. Sprawdzają się w połączeniu z kombinezonem, zwykłą kurtką, strojem narciarskim czy śpiworem.
Czytaj więcej
Jaki wpływ ma wełna merino na atopowe zapalenie skóry u dzieci?
Atopowe zapalenie skóry (AZS) to coraz powszechniejsza w krajach wysoko rozwiniętych choroba. Polega ona na specyficznym reagowaniu organizmu na alergeny środowiskowe. Według szacunków, choruje na nie nawet co piąte dziecko w Polsce. Zdecydowana większość przypadków AZS daje objawy przed ukończeniem pierwszego roku życia. AZS to choroba przewlekła, a jej leczenie sprowadza się głównie do łagodzenia objawów (naprawienie uszkodzonego naskórka, odpowiednia pielęgnacja skóry).
Czytaj więcej
5 najlepszych cech wełny merino!
Wełna merino to doskonały materiał, który reguluje temperaturę ciała dziecka. Dzięki runu merynosów, odzież wykonana z wełny merino zapewnia szczelną izolację termiczną. W chłodne dni daje poczucie ciepła i komfortu, a w cieplejsze skutecznie chłodzi skórę i gwarantuje ochronę malucha przed szkodliwym promieniowaniem UV. To idealna opcja dla rodziców pragnących utrzymać odpowiednią temperaturę ciała swojego dziecka bez ryzyka przegrzania.
Czytaj więcej
pixel