Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-03-24

Porównanie nosidełek LennyLamb

 

Wahasz się pomiędzy zakupem nosidła LennyUpGrade i LennyPreschool marki LennyLamb? Nie dostrzegasz, czym się różnią?
Podpowiadamy, kiedy lepiej sprawdzi się pierwszy, a kiedy ten drugi model!  

 

 

 

 LennyLamb- LennyUpGrade

 

LennyLamb UpGrade to nosidełko ergonomiczne idealne na start. Można nosić w nim maluchy od 1 miesiąca życia, czyli od wagi minimum 3,2 kg, aż do około 2,5 roku, czyli maksymalnie 20 kg.

Panel nosidła ma 43 cm szerokości i 34 - 40 cm długości. Jest regulowany za pomocą guziczków w aż 3 miejscach: przy podstawie, przy karczku dziecka oraz w wymiarze wysokości. Dzięki temu świetnie dopasowuje się do ciała zarówno niemowlęcia (podpiera główkę), jak i starszaka.

Model LennyUpGrade ma bardzo miękki pas biodrowy, dbający o komfort rodzica. Nosidło zostało uszyte z tkaniny takiej samej jak chusty.
Pozwala nosić malucha z przodu "brzuszkiem do brzuszka" oraz z tyłu na plecach. 

 

 

 

 

 

 

LennyLamb- LennyPreschool

  

LennyLamb Preschool to nosidło dla starszaków. Nadaje się dla dzieci od 1 roku do ok. 5 lat, maksymalnie do 30 kg. Ma duży panel o wymiarach 25 - 58 cm
u podstawy i 38 - 51 cm długości. Jest regulowany w dwóch miejscach- wysokość
i szerokość u podstawy. Regulacja odbywa się za pomocą taśm z klamerkami.

Model LennyPreschool posiada sztywniejszy, solidniejszy pas biodrowy, przeznaczony do podtrzymywania większych, a zatem i cięższych dzieci. Jest on jednak na tyle elastyczny, że nie wrzyna się w ciało rodzica.

Nosidełko ergonomiczne LennyPreschool pozwala nosić malucha z przodu i z tyłu, jednak zaleca się noszenie na plecach z uwagi na ciężar dziecka. 

 

 

 

 

 

 

LennyLamb Preschool i UpGrade- podobieństwa i różnice

 

Modele nosideł LennyLamb Preschool i UpGrade różnią się przede wszystkim wielkością panelu i przeznaczeniem. Ponieważ LennyUpGrade to nosidło również dla najmłodszych dzieci, oferuje ono większy zakres regulacji trzech elementów panelu. Różnice dotyczą także sposobu regulowania wymiarów nosidła oraz miękkości pasa biodrowego. 

LennyPreschool i LennyUpGrade to dwa modele nosideł uszytych z tej samej, wysokiej jakości tkaniny, stosowanej przy szyciu chust do noszenia dzieci. Oba modele posiadają też praktyczne odpinane kapturki oraz kieszonki na magnes.

Łączą je posiadane certyfikaty zgodności z normą bezpieczeństwa F2236-16a ASTM oraz PD CEN / TR 16512: 2015 oraz możliwości użytkowania- noszenie z przodu
i z tyłu. 

Kiedy więc wybrać model LennyPreschool, a kiedy LennyUpGrade? Wszystko zależy do tego, kiedy zaczniesz nosić swoje dziecko i kiedy planujesz z tego zrezygnować.
Jeśli szukasz regulowanego nosidła dobrego na start, wybierz model LennyUpGrade, którego możesz używać od pierwszego miesiąca życia maluszka. Natomiast gdy swoją przygodę z noszeniem zaczynasz wraz ze starszakiem, postaw na wariant LennyPreschool, który pozwoli Ci nosić dziecko wygodnie nawet do 5. roku życia.
 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze nosidła- nie wahaj się i skontaktuj z nami! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Polecane

pixel