Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nosidełko ergonomiczne dla dzieci i niemowląt Lenny Lamb

( ilość produktów: 127 )

Nosidło do noszenia dzieci LennyLamb - wygodne, funkcjonalne, regulowane!

Jeśli szukasz wygodnego i ergonomicznego nosidła dla dziecka, to nosidło Lenny Lamb będzie idealnym wyborem. Marka LennyLamb oferuje szeroką gamę nosideł ergonomicznych oraz nosideł dla niemowląt regulowanych, zapewniających komfort zarówno dla rodzica, jak i malucha.

LennyLamb posiada w swojej ofercie kilka modeli nosideł do noszenia dzieci, wśród nich znajdziesz:

  • nosidło regulowane LennyUpGrade (nosidełko dla dzieci odpowiednie od rozmiaru 68 do rozmiaru 98)
  • nosidło regulowane LennyLight (nosidełko dla dzieci odpowiednie od rozmiaru 62 do rozmiaru 98/104)
  • nosidło ergonomiczne LennyGo Baby (nosidełko dla dzieci odpowiednie od rozmiaru 74 do rozmiaru 86)
  • nosidło ergonomiczne LennyGo Toddler (nosidełko dla dzieci odpowiednie od rozmiaru 86 do rozmiaru 104)
  • nosidło regulowane hybrydowe LennyHybrid - dwa rozmiary: nosidełko dla niemowlaka (62 - 92), nosidło dla starszaka (86 - 122)
  • nosidło regulowane Onbuhimo - trzy rozmiary: nosidełko dla niemowlaka (74 - 92), nosidełko dla większego dziecka (80 - 98), nosidełko dla starszaka (92 - 122)
  • nosidło regulowane LennyPreschool nosidełko dla dzieci odpowiednie od rozmiaru 86 do rozmiaru 122)

LennyUpGrade to nosidło LennyLamb, które zostało specjalnie zaprojektowane do noszenia dzieci przez cały okres noszenia!

LennyUpGrade to idealne rozwiązanie dla rodziców szukających nosidła ergonomicznego, które rośnie wraz z ich dzieckiem, umożliwiając noszenie na brzuchu i na plecach. Dzięki możliwości regulacji panelu zarówno na szerokość, jak i wysokość nosidłanosidło dla dzieci LennyLamb LennyUpGrade dostosowuje się do rozwoju malucha, zapewniając mu optymalne wsparcie na każdym etapie noszenia dziecka. Nosidełko Lenny Lamb jako nosidło dla niemowląt oraz nosidło dla starszych dzieci - będzie odpowiednie od rozmiaru 68 do rozmiaru 98).

Połączenie nosidełka dla noworodka oraz nosidełka dla starszaka - LennyHybrid!

Nosidło hybrydowe Lenny Lamb Hybrid zapewnia połączenie tego, co najlepsze! Chusta do noszenia dziecka, łatwość zakładania nosidła to wszystko znajduje się w nosidle LennyLamb. Nosidło Lenny Lamb jako nosidło regulowane zarówno w szerokości, jak i wysokości panelu posiada aż dwa rozmiary. Nosidło hybrydowe w rozmiarze standard - nosidło dla niemowlaka - będzie odpowiednie od rozmiaru 62 do rozmiaru 92, natomiast nosidło dla starszaka w rozmiarze preschool będzie odpowiednie od rozmiaru 86 aż do 122.

Nosidło ergonomiczne LennyGo - dwa rozmiary: nosidło dla niemowlaka oraz nosidło dla starszych dzieci.

Niesamowicie intuicyjne nosidła do noszenia dzieci wykonane z myślą o “Put it on & GO” - załóż i idź! Prosta konstrukcja nosidła, minimum klamer i zapięć - idealne nosidło dla początkujących - noszenie dziecka w nosidle nigdy nie było prostsze!

Nosidło posiada dwa rozmiary: nosidło baby dla dzieci w rozmiarze 74 do 86 cm, oraz nosidło toddler jako nosidło dla starszaków od rozmiaru 86 do 104 cm.

 

Nosidło bez pasa biodrowego - LennyLamb Onbuhimo

Nosidło Onbu to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających wygody, komfortu oraz swobody podczas noszenia w nosidle. Onbuhimo to nosidło bez pasa biodrowego - idealne podczas ciąży lub u osób z problemami kręgosłupa. Nosidło Onbuhimo Lenny Lamb jest zaprojektowane z myślą o różnych grupach wiekowych, zapewniając wygodę podczas noszenia w nosidle zarówno dla niemowlaka, jak i noszenia starszego dziecka.

Nosidło standard zostało zaprojektowane z myślą o noszeniu niemowląt oraz noszeniu dzieci od rozmiaru 74 do rozmiaru 92. Nosidło dla dzieci siedzących onbuhimo w rozmiarze standard będzie odpowiednie dla dzieci od 6 miesiąca życia aż do 18 miesięcy!

Nosidło toddler będzie odpowiednie dla dzieci w rozmiarze 80 do 98 cm, dodatkowo przewidziane jest jako nosidło dla dzieci od roczku do 36 miesięcy.

Największy rozmiar nosidła Onbuhimo LennyLamb Preschool świetnie sprawdzi się jako nosidło dla starszaków, nosidło górskie, a nawet nosidło turystyczne. Nosidełko Preschool będzie odpowiednie jako nosidło dla dzieci od 2 lat do 5 lat oraz od rozmiaru 92 aż do rozmiaru 122 cm!

 

Nosidło dla starszaków - LennyPreschool

Nosidło dla dzieci od roku aż do 5 roku życia. Nosidło regulowane dla dzieci od rozmiaru 86 aż 122 cm! Idealne nosidło dla starszych dzieci - regulowany panel w nosidle zarówno na szerokość, jak i wysokość nosidła umożliwia jeszcze dłuższe noszenie dziecka w nosidle.

Nosidło Preschool świetnie sprawdzi się jako nosidło turystyczne, bądź nosidło górskie - odpowiednie wykonanie i wytrzymała konstrukcja zapewni właściwą pozycję dla dziecka podczas noszenia.

pixel