Skip Hop Zawieszka Bandana Buddies Jednorożec

(kliknij na gwiazdki aby napisać recenzję)
Producent: SKIP HOP
Dostępność:
Produkt dostępny - Zamów Dziś Wysyłka w 24h
szt.
Cena katalogowa:89,00 zł
Rabat: -4,45 zł
84,55 zł

Bandana Buddies to grupa przyjaciół stworzonych przez Skip Hop. Rozpoznasz ich po jedynym w swoim rodzaju stylu, a przede wszystkim po charakterystycznej apaszce. Warto się za nimi rozejrzeć - w końcu zapewnią oni Twojemu dziecku nie tylko długie godziny świetnej zabawy, ale także niesamowitą stymulację zmysłów i wyobraźni już od najmłodszych lat. Ich poszczególne elementy piszczą, szeleszczą czy dzwonią, co rozwija słuch, natomiast różnorodność faktur i kolorów oraz liczne elementy, które można pociągnąć czy odczepić sprawiają, że również dotyk i wzrok nie pozostają poza całą frajdą. Przy tym poszczególne elementy, w jakie wyposażone są zwierzątka, można między nimi wymieniać, dzięki czemu od pierwszych momentów dziecko uczy się zasad, na jakich funkcjonuje przyjaźń czy koleżeństwo.

Warto również dodać, że każdy członek bandy ma w sobie coś niepowtarzalnego. Kotek posiada długie wąsy i ogonek, za które dziecko może go łapać. 

Dzięki wygodnej zaczepce, zabawkę można przyczepić do maty edukacyjnej, łóżeczka czy fotelika samochodowego. Z pewnością zachęci maleństwo do zabawy niezależnie od okoliczności.