DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ !
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Sonett Płyn Do Regeneracji Wełny 300 ml

Sonett Płyn Do Regeneracji Wełny 300 ml

  • • przywraca tkaninom wełnianym ich naturalną elastyczność
  • • ma łagodny zapach lawendy
  • • w 100% biodegradowalne
42,90 zł
brutto / szt.
dostępny
dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz 0.86 pkt.

SONETT Ekologiczny płyn do regeneracji wełny

300 ml
do 30ºC

Zawiera naturalną lanolinę i mydło z bio-oliwy z oliwek.

  • do regeneracji ochronnego płaszcza hydrolipidowego tkanin z wełny i jedwabiu
  • przywraca tkaninom wełnianym ich naturalną elastyczność
  • pachnący lawendą dzięki użyciu naturalnego lawendowego olejku eterycznego z upraw ekologicznych
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

 

Szczególne cechy produktu:

Użyta lanolina ma jakość farmaceutyczną. Dzięki włączeniu do składu mydła oliwkowego i cukrowego środka powierzchniowo czynnego Płyn do regeneracji wełny Sonett może być używany bez problemów także na terenach o wodzie twardej.

Oliwa z oliwek i lawendowy olejek eteryczny pochodzą w 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Zakres stosowania:
Do uzupełniania zawartości tłuszczu w zniszczonej odzieży wykonanej z wełny i jedwabiu. Szczególnie użyteczne przy użytkowaniu wełnianych otulaczy do pieluszek, które, ze względu na naturalną zawartość lanoliny, zbierają wilgoć z pieluszki, przy czym wciąż pozostają przepuszczalne dla powietrza. W trakcie prania wełniane otulacze tracą naturalnie obecny w wełnie tłuszcz. Regularne stosowanie Płynu do regeneracji wełny pozwala na regenerację warstwy tłuszczowej potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania otulaczy.

Sposób użycia:

Otulacze do pieluszek: Rozpuść 1-2 łyżeczki Płynu do regeneracji w gorącej wodzie i dodaj tyle wody zimnej, by powstało około 1 litra płynu. Włóż zwilżone otulacze do letniego roztworu, zanurz kilkukrotnie w wodzie, po czym pozostaw w roztworze przez około pół do jednej godziny. Wypłucz w letniej wodzie, wyciśnij i pozostaw rozłożone na ręczniku do wyschnięcia.

Zniszczona odzież wełniana, jak na przykład marynarki z sukna wełnianego, filcowe kapelusze, swetry / bluzy robocze itp.: Rozpuść pół łyżeczki Płynu do regeneracji w gorącej wodzie, po czym postępuj jak wyżej.

Płyn do regeneracji wełny może być także używany w pralce. Pół łyżeczki Płynu do regeneracji wełny należy rozpuścić w około 30-40 ml gorącej wody i wlać uzyskany roztwór do przegródki na zmiękczacz.

Skład: tłuszcz naturalnie występujący w wełnie (lanolina) (bez pestycydów) 15–30%, mydło z oliwy z oliwek* 15–30%, cukrowy środek powierzchniowo czynny 5–15%, alcohol cetylowy 1–5%, roślinny środek zagęszczający <1%, cytryniany <1%, lawendowy olejek eteryczny* <1%, dodatki balsamiczne* <1%, woda do 100%.

* z upraw ekologicznych / zbiorów roślin dziko rosnących  

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

Marka
Kod producenta
4007547502000
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel