SPECJALNIE DLA WAS! 💜 Wysyłka od 5,90 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nosidełko ergonomiczne dla dzieci i niemowląt Tula

( ilość produktów: 18 )

Nosidełko TulaNosidełko ergonomiczne Tula z pewnością stanie się jednym z ulubionych elementów Twoich wypraw z maluszkiem. Firma Babytula, producent nosidełek stawia na nietuzinkowy design, bezpieczeństwo i komfort noszenia dziecka.
Nosidełko występuje w kilka rodzajach, aby można było dobrać najlepszą wersje do swoich potrzeb. Free-to-grow to nosidełko, które rośnie razem z dzieckiem. Dzięki regulowanemu panelowi (na wysokość i na szerokość) możemy być pewni, że nosidełko będzie idealnie dostosowane do wieku i rozmiaru maluszka.
Nosidełko Tula w wersji Baby (dawniej Standard) nadaje się dla dzieci w wieku od około 8 miesięcy i spokojnie posłuży nam do 1,5 - 2 lat. Jeśli maluszek szybko nam urośnie możemy dokupić do niego przedłużki, które pozwolą nam nosić dłużej. Wersja Toddler nosidełka przeznaczona jest dla starszych dzieci (od dwóch lat), które nadal chcą się nosić. Wyższy i szerszy panel zapewnia nadal komfortowe noszenie i wygodną pozycję dziecka.
Half-Buckle to nosidełko hybrydowe z regulowanym panelem oraz wiązanymi pasami naramiennymi. Dzięki temu za każdym razem gdy zakładasz nosidełko, możesz je dopasować do swojej osoby. Explore to wersja pozwalająca na noszenie dziecka przodem do świata.

 

pixel