Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cross Hybrid (0-36 miesięcy)

( ilość produktów: 6 )

Nosidło do noszenia dzieci Little Frog - wygodne, funkcjonalne, regulowane!

Jeśli szukasz wygodnego i ergonomicznego nosidła dla dziecka, to nosidło Little Frog będzie idealnym wyborem. Marka Little Frog oferuje szeroką gamę nosideł ergonomicznych oraz nosideł dla niemowląt regulowanych, zapewniających komfort zarówno dla rodzica, jak i malucha.

Little Frog posiada w swojej ofercie kilka modeli nosideł do noszenia dzieci, wśród nich znajdziesz:

  • nosidło ergonomiczne Little Frog Prime nosidło regulowane 0-36 miesięcy
  • nosidło ergonomiczne hybrydowe Little Frog Cross Hybrid 0-36 miesięcy
  • nosidło ergonomiczne Little Frog Preschooler 2-6 lat

Każde z powyższych nosideł do noszenia dzieci zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie zarówno dla dziecka, jak i noszącego. Odpowiednie rozłożenie wagi dziecka w nosidle oraz ergonomiczny kształt nosidła regulowanego Little Frog zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa dziecka i redukuje napięcie w ramionach i plecach noszącego. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą cieszyć się bliskością ze swoim dzieckiem bez obciążania ciała.

Little Frog Cross Hybrid - połączenie nosidła do noszenia dziecka z chustą do noszenia dziecka!

Hybrydowe nosidło do noszenia dzieci i niemowląt Little Frog powstało z myślą o noszeniu niemowląt już od pierwszych dni. Nosidło dla dzieci Little Frog jest niesamowicie miękkie, bez jakichkolwiek usztywnień, co zapewni odpowiednie podparcie dla kręgosłupa dziecka na całym jego odcinku.

Nosidło regulowane Little Frog Cross Hybrid będzie odpowiednie zarówno jako nosidło dla niemowlaka (od 4 kg), jak i nosidło dla starszaka (do 20 kg).

Nosidełko ergonomiczne, nosidło Little Frog Cross Hybrid- Wygoda i funkcjonalność w jednym

Nosidełko Little Frog Cross Hybrid to doskonałe połączenie wygody, funkcjonalności i estetyki. Dzięki wiązanym ramionom i regulowanemu systemowi, Little Frog Cross Hybrid zapewnia komfortowe i bezpieczne noszenie dla rodzica i dziecka. 

MamaZen znajdziesz różne modele nosideł, które zapewnią wygodę, bliskość i bezpieczeństwo podczas noszenia Twojego dziecka. Wybierz odpowiednie nosidło hybrydowe Little Frog Cross Hybrid, które spełni Twoje oczekiwania i dostosuje się do rozwoju Twojego maluszka. Zapewniamy wysoką jakość, fachową pomoc i zadowolenie z zakupu. Zacznij teraz i odkryj magię noszenia dziecka w nosidle hybrydowym!

Wygodne nosidło hybrydowe Little Frog Cross Hybrid dla komfortowego noszenia dziecka

W MamaZen znajdziesz szeroki wybór nosideł hybrydowych Little Frog, które zapewniają wygodę i bliskość podczas noszenia Twojego dziecka. Nosidło ergonomiczne Little Frog nosidło hybrydowe to połączenie zalet nosidła ergonomiczne chusty tkanej, zapewniając wygodę zarówno dla rodzica, jak i dla maluszka podczas noszenia w nosidle. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, nosidła hybrydowe są dostosowane do różnych etapów rozwoju dziecka i umożliwiają komfortowe noszenie przez długi czas.

Wybierz odpowiednie nosidło hybrydowe Little Frog dla Twojego maluszka

W MamaZen znajdziesz różne modele nosideł hybrydowych, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby Twojego dziecka. Niezależnie od wieku maluszka - od noworodka po starszaka - nosidła hybrydowe zapewniają odpowiednie wsparcie dla pleców, bioder i kręgosłupa dziecka. Wybierz nosidło, które będzie dostosowane do indywidualnych preferencji i rozwoju Twojego maluszka.

Nosidło hybrydowe dla niemowląt - bliskość od pierwszych chwil

Czy zastanawiasz się, od kiedy można nosić w nosidle? Nosidła hybrydowe są idealne jako nosidło dla niemowląt, zapewniając im bezpieczne i wygodne noszenie od pierwszych miesięcy życia. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu nosidło hybrydowe zapewnia stabilność i komfort, umożliwiając maluszkowi poczucie bliskości i ciepła.

Od kiedy można nosić dziecko w nosidle?

Wiele rodziców zastanawia się, kiedy jest odpowiedni czas na rozpoczęcie noszenia dziecka w nosidle. Zazwyczaj można rozpocząć noszenie już od pierwszych miesięcy życia. Jednak ważne jest, aby wybrać nosidło ergonomiczne, które zapewni odpowiednie wsparcie i umożliwi bezpieczne noszenie. Nasz zespół specjalistów służy fachową poradą i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego nosidła hybrydowego Little Frog dla Twojego maluszka.

Little Frog nosidło hybrydowe dla niemowlaka, nosidło dla starszaka - komfort i bezpieczeństwo

Nosidło hybrydowe to niezastąpione rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną zapewnić swojemu niemowlakowi komfort i bezpieczeństwo. Nosidła hybrydowe regulowane są zaprojektowane tak, aby dostosować się do rosnącego ciała i potrzeb dziecka. Dzięki nim możesz cieszyć się bliskością i swobodą ruchów, jednocześnie dbając o prawidłowy rozwój maluszka.

pixel