Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nosidełko ergonomiczne dla dzieci i niemowląt Little Frog

( ilość produktów: 49 )

Nosidło do noszenia dzieci Little Frog - wygodne, funkcjonalne, regulowane!

Jeśli szukasz wygodnego i ergonomicznego nosidła dla dziecka, to nosidło Little Frog będzie idealnym wyborem. Marka Little Frog oferuje szeroką gamę nosideł ergonomicznych oraz nosideł dla niemowląt regulowanych, zapewniających komfort zarówno dla rodzica, jak i malucha.

Little Frog posiada w swojej ofercie kilka modeli nosideł do noszenia dzieci, wśród nich znajdziesz:

  • nosidło ergonomiczne Little Frog Prime nosidło regulowane 0-36 miesięcy
  • nosidło ergonomiczne hybrydowe Little Frog Cross Hybrid 0-36 miesięcy
  • nosidło ergonomiczne Little Frog Preschooler Toddler XL 2-6 lat

Każde z powyższych nosideł do noszenia dzieci zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie zarówno dla dziecka, jak i noszącego. Odpowiednie rozłożenie wagi dziecka w nosidle oraz ergonomiczny kształt nosidła regulowanego Little Frog zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa dziecka i redukuje napięcie w ramionach i plecach noszącego. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą cieszyć się bliskością ze swoim dzieckiem bez obciążania ciała.

Little Frog Prime - nosidło z szerokim zakresem noszenia: od nosidła dla niemowląt do nosidła dla starszaków!

Model Little Frog Prime to nosidło dla dzieci, które łączy ergonomię z praktycznymi funkcjami. Wykonane z miękkiej tkaniny, nosidło Prime zapewnia wygodne noszenie zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Dzięki możliwości regulacji panela i pasków, nosidło dla dzieci Little Frog Prime dostosowuje się do rozwoju malucha, zapewniając mu optymalne wsparcie na każdym etapie noszenia dziecka.

 

Little Frog Cross Hybrid - połączenie nosidła do noszenia dziecka z chustą do noszenia dziecka!

Hybrydowe nosidło do noszenia dzieci i niemowląt Little Frog powstało z myślą o noszeniu niemowląt już od pierwszych dni. Nosidło dla dzieci Little Frog jest niesamowicie miękkie, bez jakichkolwiek usztywnień, co zapewni odpowiednie podparcie dla kręgosłupa dziecka na całym jego odcinku.

Nosidło regulowane Little Frog Cross Hybrid będzie odpowiednie zarówno jako nosidło dla niemowlaka (od 4 kg), jak i nosidło dla starszaka (do 20 kg).

 

Little Frog Toddler XL - nosidło dla starszaka!

Nosidło Toddler XL powstało z myślą o rodzicach, którzy chcą nosić bądź potrzebują nosić starszaka w nosidle. Nosidło regulowane Preschooler będzie odpowiednie od 10 do 30 kg (do około 7 lat). Świetnie sprawdzi się jako nosidło górskie, nosidło turystyczne na dłuższe wędrówki.

pixel