Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nosidełko ergonomiczne dla dzieci i niemowląt Kavka

( ilość produktów: 19 )

KAVKA - nosidła regulowane ergonomiczne

Jeśli szukasz wygodnego i ergonomicznego rozwiązania, aby nosić swoje dziecko, nosidła KAVKA będą idealnym wyborem. Marka KAVKA oferuje szeroką gamę nosideł ergonomicznych oraz nosideł regulowanych, zapewniających komfort zarówno dla rodzica, jak i malucha.

Kavka posiada w swojej ofercie kilka modeli, wśród nich znajdziesz:

  • nosidło ergonomiczne regulowane KAVKA multi age
  • nosidło ergonomiczne regulowane KAVKA handy
  • nosidło ergonomiczne regulowane KAVKA multi age PLUS

Każde z powyższych nosideł KAVKA zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie zarówno dla dziecka, jak i noszącego. Odpowiednie rozłożenie wagi dziecka oraz ergonomiczny kształt nosidła regulowanego KAVKA zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa dziecka i redukuje napięcie w ramionach i plecach noszącego. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą cieszyć się bliskością ze swoim dzieckiem bez obciążania ciała.

KAVKA multi-age - nosidło z szerokim zakresem noszenia: od nosidła dla niemowląt do nosidła dla starszaków!

KAVKA Multi Age to model nosidła ergonomicznego, który rośnie razem z Twoim dzieckiem.

Dzięki regulacji panelu nosidła ergonomicznego zarówno w szerokości, jak i wysokości dopasujemy nosidło w każdym etapie noszenia. Nosidełko KAVKA posiada intuicyjny regulowany pas, dzięki któremu odpowiednio przystosujesz nosidło do aktualnej wagi dziecka.

Nosidło KAVKA multi age przeznaczone jest dla dzieci, które ważą 3,4 kg i mają skończone 3 miesiące dodatkowo nosidełko KAVKA wystarczy do rozmiaru 98-104cm.

 

KAVKA handy - połączenie nosidła z chustą do noszenia dzieci!

Nosidło hybrydowe KAVKA handy to połączenie klasycznego nosidła ergonomicznego z elementami wiązanymi, jak w chuście do noszenia dzieci.

Nosidło KAVKA handy jest niezwykle funkcjonalne oraz praktyczne - zostało zaprojektowane z myślą o łatwości zakładania oraz kompaktowości.

Nosidło ergonomiczne KAVKA handy rośnie razem z dzieckiem, dzięki regulacji nosidła będzie odpowiednie od 3,5 kg aż do 20 kg!

 

KAVKA multi age PLUS jako nosidło dla 9 miesięcznego dziecka, nosidło dla roczniaka, a nawet jako nosidło dla dwulatka!

KAVKA multi age PLUS to nosidło regulowane ergonomiczne dla starszych dzieci. Dzięki regulacji panelu nosidła ergonomicznego zarówno w szerokości, jak i wysokości dopasujemy nosidło w każdym etapie noszenia.

Nosidło KAVKA multi age PLUS jest przeznaczone dla dzieci powyżej 1,5 roku życia. Nosidełko KAVKA będzie odpowiednie od rozmiaru 98 do 134 cm.

 

pixel