SPECJALNIE DLA WAS! 💜 Wysyłka od 5,90 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nosidełko ergonomiczne dla dzieci i niemowląt Flexia

( ilość produktów: 4 )

Nosidełko Flexia Nosidełko Ergonomiczne Flexia belgijskiej marki Babylonia to jedyne na rynku regulowane nosidełko, do którego dołączone są 3 wymienne panele. To unikalne rozwiązanie sprawia, że panel nie marszczy się na pleckach i pupie dziecka i nie uwiera go.
Jego odpowiednie wyprofilowanie pozwala na uzyskanie optymalnej pozycji dziecka. Każdy panel posiada oznaczenie, dzięki czemu wiemy kiedy powinniśmy wymienić go na większy. Panel jest przypięty do pasa biodrowego i pasów naramiennych zamkiem błyskawicznym, więc jego wymiana jest bezproblemowa. Panel wymienia się poprzez jego odpięcie i wpięcie większego.
Nosidełko jest uszyte z wielką dbałością o szczegóły. Każdy model ma dobrane pod kolor paski regulacyjne oraz klamry. Wykonane z trwałej i bezpiecznej dla dziecka bawełny organicznej spokojnie posłuży przez dłuższy czas, jak również dla kolejnego dziecka.
Na uwagę zasługuje dołączony kapturek, posiadający filtr przeciwsłoneczny SPF +40, chowany w specjalnej kieszonce w górnej części panela. Odpinane pasy naramienne dają możliwość skrzyżowania ich na plecach. W nosidełku można nosić dziecko z przodu, na plecach, a także na biodrze. Dołączona instrukcja pomoże poprawnie założyć nosidełko.

pixel