SPECJALNIE DLA WAS! 💜 Wysyłka od 5,90 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nosidełko ergonomiczne dla dzieci i niemowląt BB-Tai

( ilość produktów: 3 )

Nosidełko BB-Tai BB-Tai belgijskiej marki Babylonia to nosidełko inspirowane azjatyckim nosidełkiem mei-tai. Cudowne w swojej prostocie pozwala na noszenia maluszka już od samego początku.
BB-Tai to prostokątny, specjalnie wyprofilowany kwadrat materiału z doszytymi pasami, które wiążemy odpowiednio w pasie (lub na biodrach) i na ramionach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nosidełko dobrze podtrzymuje maluszka jednocześnie ułatwiając mu przybranie fizjologicznej pozycji.
Wiązane pasy pozwalają również szybko dopasować nosidełko do postury noszącego. Nie ma potrzeby ich regulowania, po prostu wiążemy nosidełko na sobie i w drogę. W górnej części panelu został wszyty specjalny kołnierz, który dodatkowo podtrzymuje główkę dziecka. Jego ułożenie regulujemy poprzez przywiązanie troczkami do pasów naramiennych.
Prosta konstrukcja daje możliwość noszenia dziecka z przodu, na plecach, a także na biodrze. Nosidełko jest uszyte z tkanin chustowych utkanych z bawełny organicznej, dzięki czemu są trwałe i bezpieczne dla dzieci. Wszystkie nosidełka są szyte z poszanowaniem zasad Fair Trade, co jest jedną z naczelnych zasad marki Babylonia.

pixel