SPECJALNIE DLA WAS! 💜 Wysyłka od 5,90 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chusty - producenci

( ilość produktów: 153 )

Chusty do noszenia dzieci to najbardziej naturalna i najstarsza metoda przemieszczania się z dzieckiem. Obecnie chusty przeżywają renesans. W chustach noszą gwiazdy, mówi się o nich w programach TV. Chusty stały się modne! Warto więc spróbować i przekonać się wraz z własnym maluchem o zaletach chust do noszenia dzieci
Chusty dają rodzicowi komfort noszenia bez obciążania własnego kręgosłupa, u dzieci zaspokajają podstawową potrzebę bliskości i poczucia bezpieczeństwa. Dla niemowląt i noworodków, chustowanie jest przedłużeniem, życia płodowego. Utulone w chuście i kołysane przez rodzica czują się bezpiecznie, są spokojne i nie płaczą. Chusta jest niezastąpiona w czasie choroby, kolek, kiedy maluch szczególnie domaga się naszej opieki i pomocy.
Również Tatusiowie, nosząc swoje dzieci w chuście mogą włączyć się w czynną opiekę nawet nad malutkim niemowlakiem. Dzieci noszone są spokojniejsze, a ich rodzice szczęśliwsi, mogąc wraz z dzieckiem aktywnie korzystać z życia. Noszenie jest Trendy! Noś swoje dziecko!

pixel