Pajacyki Mobil do zawieszenia BABYLONIA Niebieski 23cm

(kliknij na gwiazdki aby napisać recenzję)
Producent: Babylonia
Dostępność:
Produkt dostępny - Zamów Dziś Wysyłka w 24h
szt.
129,00 zł79,00 zł

 Ręcznie robione mobile do zawieszenia nad łóżeczko marki Babylonia

 

Piękne obręcze z pajacykami i serduszkami w różnych kolorach. Można je zawiesić nad kołyską, łóżeczkiem bądź matą dziecka. Mobile odgrywają bardzo ważną rolę w rozwoju  nowo narodzonego dziecka, ponieważ pozwalają koncentrować wzrok na kontrastowych obrazach, co pozytywnie wpływa na jego wyobraźnię i umysł. Ponadto ruch zawieszonych elementów rozwija postrzeganie świata oraz uspokaja. 

 

 

Materiał: 100% bawełna, wypełnienie: 100% poliester

Rozmiar: Średnica ok. 22,5 cm

 

 

Zabawki Babylonia są bezpieczne, ekologiczne i stymulujące na każdym etapie rozwoju dziecka w myśl pedagogiki waldorfskiej.

Proste kolory, materiały specjalnie wybrane dla wzmocnienia naturalnych form i bodźców, wybrane zostały aby prawidłowo stymulować dziecko i jego wyobraźnię. Dodatkowo dzięki zabawkom waldorfskim maluszek otrzymuje naturalny ślad sztuki i od pierwszych dni ma styczność z  manualnym i kreatywnym rozwojem.

 

 CECHY:

tylko naturalne materiały używane do produkcji;

naturalna wełna absorbuje zapachy, dzięki czemu zabawka pachnie domem;

- ze względu na materiał i wełnę zabawka zachwuję temperaturę otoczenia

- wysokiej jakości, ręcznie robiona, według zasad sprawiedliwy handlu Fair Trade!

- celem zabawek woldorfskich jest przede wszystkim wspieranie wszechstronnego i naturalnego rozwoju dziecka pod kątem myślenia i uczuć

 

Uwaga! 

Mobile są przeznaczony wyłącznie do zawieszenia. To nie jest zabawka dla maluszka, prosimy zawieszać poza zasięgiem dziecka.