Kid Basix

Kid Basix
Kid Basix stworzył butelki w odpowiedzi na wzrastające obawy rodziców związane z bisfenolem A i innymi szkodliwymi chemikaliami, obecnymi w wielu plastikowych butelkach oraz kubkach. W „stalowej ofercie” przedstawiamy butelkę do mleka Safe Starter dla najmłodszych skarbów, Kubek niekapek 2w1 SafeSippy2 wyposażony w adapter ze słomką oraz SafeSporter - bidon dla dzieci już od 4 roku życia. Są to produkty wielorazowego użytku, bezpieczne dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dziecka.
Wszystkie produkty zostały stworzone z szczególną troską o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka. Pomysłowo zaprojektowane odpowiadają głównemu założeniu: ”Clean in, clean out”. Używając ich masz pewność, że Twoje dziecko pije tylko to co do nich nalejesz. Nic więcej. Nic innego.
Dlaczego należy używać butelek i kubków ze stali nierdzewnej skoro jest teraz dostępnych mnóstwo plastikowych butelek nie zawierających besifenolu? Możemy podać 300 bilionów powodów. To mniej więcej tyle samo ile każdego roku na całym świecie wyrzucanych jest plastikowych butelek po wodzie...