LULLALOVE Dodatkowy wkład Ogrzewacz Termofor MR B

(kliknij na gwiazdki aby napisać recenzję)
Producent: Lullalove
Dostępność:
Produkt dostępny - Zamów Dziś Wysyłka w 24h
szt.
Cena katalogowa:19,00 zł
Rabat: -2,85 zł
16,15 zł

 

Sekretem Termoforka superzabawki MR B jest wkład solny.

 

W środku ogrzewacza umieszczony jest patyczek - po jego zgięciu uwalnia się cudowne ciepło, które osiąga nie więcej niż 54 stopnie Celsjusza. Kieszeń izoalcyjna MR B sprawia, że temperatura utrzymuje się do godziny, nie zrobi też krzywdy dziecku. 

 

 

Do misia MR B możesz włożyć ciepły wkład. Dzięki temu będzie pomagać Twojemu dziecku nie tylko w chwilach zabawy, ale też podczas kolek. Stosować termofor można zaraz po odpadnięciu pępowiny. 

 

Wkład jest nietoksyczny i bezpieczny

Pamiętaj, aby sprawdzać reakcję dziecka na temperaturę. Nie zostawiaj go samego z grzejącym termoforem. Używanie z wkładem tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Nie kładź termoforu na pieluszce wielorazowej/pampersie, ponieważ może spowodować to odparzenia.

 

KOD: SUR_OGRZ

 

 O firmie LULLALOVE

  • Studio projektowe tworzące designerskie produkty, które łączą w sobie wielofunkcyjność, bardzo dobre jakościowo materiały, pomysł oraz użyteczność;
  • LULLALOVE ułatwia codzienność rodzicom i przy tym sprawia przyjemność dzieciom;
  • Projektanci LULLALOVE ukończyli studia na Uniwersytecie Edynburskim na wydziale projektowania, mają wieloletnie doświadczenie i uznanie klientów w Polsce i Europie.