JOE Peppa Lalka waldorfska 30cm

(kliknij na gwiazdki aby napisać recenzję)
Producent: Babylonia
Dostępność:
Produkt dostępny - Zamów Dziś Wysyłka w 24h
szt.
180,00 zł

Bezpieczna, naturalna lalka Babylonia 

Ulubiona zabawka każdego dziecka, trwająca latami, zabawna, ciepła i uniwersalna ♥

 

Przytulanki są zaprojektowane według zasad pedagogiki waldorfskiej. Zabawka ma uczyć stałości, opiekuńczości, ciepła, jak i w naturalny sposób rozwijać maluszka dzięki nienarzucającej mimice i rzeczywistym kolorom oraz kształtom.

 

Wielu rodziców, którzy szukają dla swoich dzieci lalek nie z plastiku, metalu czy bez sztucznych elementów, postanawia wybrać lalkę waldorfską. Lalki PEPPA są nie tylko miękkie i przytulne, ale również w całości wykonane z naturalnych włókien. Ciała są szyte z elastycznej bawełnianej dzianiny, oczy i usta są haftowane przędzą bawełnianą, bezpiecznie zabezpieczoną wewnątrz lalki.

Dzieci mogą cieszyć się lalką Waldorf na wiele sposobów; włosy można związać, splatać lub pozostawić otwarte, a ubranie dziecko może dobrać według swojego gustu.

 

W środku lalki znajduje się naturalna wełna, która pochłania zapachy opiekunów czy domu. Znajome zapachy uspokajają dziecko, dodatkowo maluszek szybko je rozpoznaje, co pozwala mu w naturalny sposób poznawać świat i odnaleźć się w nowych sytuacjach. W ten sposób Lalka szybko staje się najlepszym przyjacielem dziecka, które przy niej poczuje bezpieczeństwo i spokój.

 

 

Ciało lalki jest zaokrąglone, a twarz daje tylko wskazówkę, aby pozostawić dziecku swobodę wyobrażania sobie ekspresji, a tym samym nastroju lalki.

Każdy element ubioru jest osobnym dodatkiem do lalki, dzięki czemu można dobierać różne ubrania.

  

 

Cechy Lalek Babylonia:

 

- tylko naturalne materiały używane do produkcji;

- naturalna wełna absorbuje zapachy, dzięki czemu zabawka pachnie domem;

- ze względu na materiał i wełnę zabawka zachwuję temperaturę otoczenia

- posiada zdejmowany zestaw ubranek

- lalka ma długość 30 cm i można ją prać w pralce;

- wysokiej jakości, ręcznie robiona, według zasad sprawiedliwy handlu Fair Trade!

- celem zabawek woldorfskich jest przede wszystkim wspieranie wszechstronnego i naturalnego rozwoju dziecka pod kątem myślenia i uczuć

 

Lalki mogą być towarzyszami zabaw, przyjaciółmi, przytulankami do snu, do zabawy w dom, towarzyszami podróży czy kompanem pierwszych doświadczeń w zależności od sytuacji. Prostota kształtów, ciepło materiału i naturalność pobudzają wyobraźnię oraz umiejętności społeczne.

W efekcie sprawia to, że Peppa® może jednocześnie wyrażać radość lub smutek i może spać, śmiać się lub płakać, wszystko zależy od dziecka.

 

Każda lalka i przytulanka jest dostarczana z certyfikatem Peppa, który potwierdza, że produkt jest wytwarzany na warunkach Fair Trade i jest wykonany z naturalnych materiałów.