Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Chusta do noszenia dziecka czy nosidełko - co wybrać?

Noszenie dziecka to nie tylko moda, która już jakiś czas temu na dobre rozgościła się w naszym kraju. Wielu rodziców już na etapie ciąży rozważa, czy i w jaki sposób będą nosić swojego niemowlaka. Jednym z dylematów, przed którym stają, jest wybór między nosidełkiem a chustą do noszenia dziecka. W tym artykule przeanalizujemy oba te wybory i omówimy, co może być lepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego dziecka.

Czytaj więcej
Jak długo można nosić dziecko w nosidełku?
Wielu rodziców zadaje sobie pytanie: "Jak długo można nosić dziecko w nosidle?". To ważne pytanie, ponieważ noszenie dziecka w nosidełku ma wiele korzyści zarówno dla rodziców, jak i dla malucha, jednak istnieją pewne ograniczenia. Należy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby odpowiedzieć na to pytanie.
Czytaj więcej
Czy warto kupić nosidełko dla dziecka?

Nosidełko do noszenia dziecka wielu rodzicom nie wydaje się zakupem pierwszej potrzeby. Przecież kiedy rodzi się maluszek, to najważniejszy jest dobry wózek, komfortowe ubranka, pieluszki i wygodne łóżeczko. Gdy jednak dowiadują się więcej o zaletach jego zastosowania, poważnie rozważają jego zakup, ale czy naprawdę warto w nie inwestować? Przyjrzyjmy się bliżej.

Czytaj więcej
Jak dobrze wybrać nosidełko, czyli konsultacje nosidełkowe w MamaZen!

Konsultacje nosidełkowe to najlepszy sposób, by wybrać odpowiednie nosidło i dowiedzieć się jak najwięcej o jego użytkowaniu. Podczas konsultacji masz możliwość poznania i przymierzenia wielu rodzajów nosidełek pod okiem doświadczonego specjalisty. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i twojego maluszka

Czytaj więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • Następna strona
pixel