Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-08-17

Wyprawka dla przedszkolaka - postaw na sprawdzone pozycje!

 

Wyprawka dla przedszkolaka to ważna rzecz- zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Pierwszy dzień w nowym miejscu, z nowymi dziećmi i nową "ciocią" zawsze jest stresujący dla każdej ze stron. Aby stresu było mniej, najlepiej zawczasu pomyśleć o solidnej i praktycznej wyprawce.

 

 

 

 

Po pierwsze wygodne obuwie - Paputki 

 

Dlaczego warto kupić Paputki? Po pierwsze, Paputki są polecane przez ortopedów. To chyba najlepsza rekomendacja. Paputki są miękkie, wykonane w całości z delikatnej jagnięcej skórki, dostosowują się do stopy dziecka, nie powodują ucisków, ani otarć. Paputki otrzymały prestiżowy "znak Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy Pediatrów" dla produktu, który wspiera naturalną funkcję stopy.

Paputkizdrowe dla dziecięcych stóp, ponieważ ich podeszwa jest miękka, zamszowa, oddychająca. Nie posiadają sztywnych zapiętków, klamerek, zapięć, sznurówek, ograniczających swobodę ruchu stopy dziecka. Dziecko starsze może szybko nauczyć się samodzielnie zakładać paputki, gdyż jest to po prostu bardzo proste- nie trzeba nic wiązać ani zapinać.

Paputki produkowane są w Polsce, mają szeroką rozmiarówkę (począwszy od rozmiaru dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy, skończywszy na obuwiu dla dzieci powyżej 5 lat). Do wyboru jest też wiele wzorów i kolorów, które można dobrać indywidulanie dla chłopca i dziewczynki.

 

 

 

 

 

 

 

Butelki i bidony B.BOX - dobry wybór  

 

Pozycję obowiązkową w wyprawce dla przedszkolaka stanowią też naczynia do picia. Bezkonkurencyjne na rynku są butelki i bidony B.BOX. To co wyróżnia te bidony i butelki na tle innych, to wytrzymałość i bardzo dobra jakość tych produktów.

W ofercie są między innymi bidony termiczne wykonane ze stali nierdzewnej, które utrzymują ciepłotę napoju nawet do 5 godzin. Butelki i bidony są wyposażone w przyciski do łatwego otwierania, co ułatwia maluchom korzystanie z butelek. Butelki i bidony B.BOX są nie tylko wytrzymałe, praktyczne, ale też estetyczne.

Można wybierać spośród ciekawej kolorystyki - od jasnej, przez pastele, po kolory ostre. Każdy znajdzie kolor idealny dla siebie. Butelki i bidony są różnej pojemności (350 ml, 500 ml, 240 ml, czy 180 ml dla młodszych dzieci). W ofercie są też bidony świecące w ciemności.  

 

 

 

 

 

 

 

Lunchboxy B.BOX - pozycja obowiązkowa 

 

Przedszkolaki lubią mieć swoje własne, osobiste rzeczy. Zalicza się do nich własna poduszeczka, butelka, czy bidon, ale także naczynie na prowiant. Do przechowywania przedszkolnego jedzenia świetnie nadają się  lunchboxy B.BOX.

To nie tylko wytrzymałe i praktyczne produkty, ale także pojemne i atrakcyjne. Takie, z którymi nie będzie się chciał rozstać największy niejadek. Lunchboxy charakteryzuje łatwe otwieranie - takie, które nie sprawi dziecku trudności - tzw. klips. Lunchboxy B.BOX mają formę walizeczki - dziecko niesie pojemnik za "rączkę", podobną do tej w walizce. Pojemniki składają się z kilku komór. 

Lunchboxy B.BOX są wygodne dla dziecka i dla rodzica, Mają np. ruchome przegrody, które można przestawiać lub wyjąć, dużą kwadratową przegrodę z podwójnym dnem, pod którym możesz schować dołączony do zestawu wkład chłodzący. Dzięki niemu produkt w przegrodzie dłużej pozostanie chłodny i świeży. Lunchboxy B.BOX dostępne są w ośmiu kolorach.  

 

 

 

 

 

 

Plecak-worek dla przedszkolaka 

 

Przedszkolak musi mieć plecak - to oczywiste! Ale plecak przyda się także rodzicowi. I to najlepiej taki, który jest ładny i wygodny, czyli np. plecak na chustę, który może posłużyć jako worek. To plecak uszyty z bawełny organicznej marki KAVKA. Plecak pochodzi z kolekcji szytej specjalnie dla MamaZen, jest pojemny i ma szeroki wachlarz zastosowań. Plecak jest ściągany i zakładany na ramiona dzięki sznurkom, dostępny w kilku wzorach i kolorach. 

 

 

 

Polecane

Paputki Beż Kotek soft-sole

Paputki Beż Kotek soft-sole

55,90 zł - 64,90 zł brutto
pixel