Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-10-06

TOP 5 gier dla dzieci!

Gry edukacyjne to doskonały sposób na spędzanie z czasu z dzieckiem. Obecnie na rynku możesz znaleźć gry dla dzieci w każdym wieku o różnym stopniu trudności. Jeśli dobrze dobierzesz grę do zainteresowań i możliwości Twojej pociechy, to na pewno chętnie będzie wybierała właśnie taki rodzaj aktywności. Dlatego dzisiaj zaprezentujemy Ci ranking TOP 5 gier, które warto kupić dziecku. 

 

 

1. Dobble - bestsellerowa gra dla dzieci!

 

Dobble to popularna gra towarzyska dla dzieci od 6. roku życia i dorosłych, która doskonale ćwiczy skupienie i spostrzegawczość. W tej zabawie istotny jest również refleks i dobra koordynacja ruchowa. Gracze dostają okrągłe karty z kolorowymi symbolami, a ich zadaniem jest znalezienie identycznego symbolu na karcie przeciwnika. W Dobble można grać na 5 różnych sposobów, które są dokładnie opisane w zasadach gry. 

 

 

 

2. Gra edukacyjna Zgadnij Zwierzę od Roter Kafer

Gra edukacyjna Zgadnij Zwierzę od Roter Kafer to propozycja dla dzieci
w przedziale wiekowym od 3 do 5 lat. Zestaw zawiera 20 kartoników ze zwierzętami, które trzeba dopasować do kart, na których znajdują się ich boki. W trakcie gry dziecko ćwiczy spostrzegawczość, mowę i poznaje ciekawostki na temat wybranych zwierząt. 

 

 

 

 

 

3. BigJigs Toys - Zestaw 4 gier planszowych 

 

Gry planszowe to świetna rozrywka dla całej rodziny. Jeśli szukasz prostych
i ciekawych gier dla dziecka, które ukończyło 3 lata, to zamów zestaw 4 gier planszowych BigJigs Toys. W opakowaniu znajdziesz takie gry jak warcaby, kółko i krzyżyk, węże i drabiny oraz pchełki. Wszystkie gry są starannie wykonane
i idealnie dostosowane do potrzeb najmłodszych dzieci.

 

 

 

 

 

 

4. Alexander - Mini Chińczyk 

 

Mini Chińczyk od firmy Alexander to gra, którą możesz zapakować dziecku do plecaka, gdy wybiera się do babci lub na szkolną wycieczkę. Chińczyk jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 5 lat i są w stanie zrozumieć zasady gry.
W ramach rozgrywki każdy gracz otrzymuje 4 pionki w wybranym kolorze i musi je wprowadzić na specjalnie oznaczone pola. Pionki przesuwają się na planszy o tyle oczek, ile wyrzuci na kostce gracz.

 

 

 

 

 

5. Wesoła Farma - My Happy Farm

 

Wesoła Farma - My Happy Farm to gra rodzinna dla dzieci, które skończyły 8 lat i ich rodziców. Jedna rozgrywka może trwać nawet 45 minut, a zadanie polega na zarządzaniu własną farmą. W trakcie gry dzieci muszą nauczyć się efektywnie dysponować dostępnym budżetem, by ich farma dobrze prosperowała. Jest to zatem świetna gra do nauki liczenia i oszczędzania.

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko niebanalnie spędzało wolny czas i uczyło się przez zabawę, to koniecznie zamów mu jedną z zaprezentowanych gier u nas, w MamaZen! Wspomniane produkty będą także idealnym prezentem na urodziny dla każdego miłośnika gier edukacyjnych.

pixel