Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-02-03

Pucio - ulubieniec najmłodszych!

Książeczki o Puciu to obecnie jedna z popularniejszych serii dla dzieci. Uroczy bohater Pucio, mały chłopiec, który ma wiele ciekawych przygód i uczy się świata, prowadzi dziecko przez serię książeczek. W otoczeniu rodzeństwa i rodziców uczy nasze małe szkraby bezcennych umiejętności takich jak powitanie dnia, zasypianie, korzystanie nocnika, a przede wszystkim nauki pierwszych słów, jak i wymowy dla starszych dzieci.
Jeśli zastanawiasz się, jak urozmaicić biblioteczkę swojej pociechy, to z pewnością to dobry wybór. Pucio skradł serca małych czytelników i jest duża szansa na to,
że z Twoim maluchem będzie to samo.

 

Zalety tych książeczek to przede wszystkim:

 

  • zabawne i mądre przesłanie dla dziecka, dopasowane do jego rozumienia rzeczywistości
  • krótkie, proste i zrozumiałe komunikaty
  • umiejętne podejście pedagogiczne do dziecka
  • mały i poręczny format dla najmłodszych
  • porządne wykonanie i oryginalne rysunki
  • każda książeczka jest logopedyczna

 

 

Co robi Pucio? Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem.


Dlaczego warto mieć serię Pucio?

 

Przede wszystkim pokazuje ona przygody małego Pucia i w uroczy, a jednocześnie mądry sposób, uczy dziecko świata. Autorka kontynuuje przygody Pucia
w kolejnych książeczkach, gdzie poznajemy całą rodzinę i podstawowe rytuały chłopca. Wspomaga rozwój mowy, cała seria ma głównie funkcję logopedyczną. Pucio to nauka słów, rzeczowników, czasowników i wymowy oraz specjalne ćwiczenia. Czy chcesz sprytnie zachęcić malucha do wspólnej zabawy i nauk? Przeczytaj mu Pucia.
W książeczce znajdziesz  wskazówki jak czytać i intonować daną książeczkę. Książeczki o Puciu bawią i uczą, to pomoc logopedyczna, która wspomaga rozwój mowy Twojego dziecka.

 
 

 

 

Pucio to książeczki zarówno dla maluchów jak i przedszkolaków 

 

Jeśli szukasz mniejszego formatu na pierwsze książeczki dla dziecka, sięgnij po te pozycje:: “Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem”; “Pucio mówi dzień dobry”; “Pucio mów dobranoc”; “Co robi Pucio?” oraz “Pucio chce siusiu czyli pożegnanie pieluszki”. Twój maluch będzie poprzez zabawę ćwiczył wymowę i pozna codzienne rytuały, tak ważne
w życiu dziecka i  rodziny. Te książeczki są idealne dla małych rączek i wykonane
z solidnego materiału, któremu nie straszne będą rozlana woda czy brudzące rzeczy.

Jeśli Twoje dziecko nie zaczęło jeszcze przygody z przedszkolem, podaruj mu “Pucio uczy się mówić” i “Pucio mówi pierwsze słowa”. Twoje dziecko ćwiczy wtedy samogłoski oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze.

Masz ciekawskiego przedszkolaka w domu? Mała gaduła chce ćwiczyć mówienie?
Z pewnością ucieszy się z takiego prezentu: “Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania”; “Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków”; “Pucio umie opowiadać” czy “Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci”. Te książeczki to już całe opowiadania, dostosowane do nieco starszego dziecka.

 

 

 

Pucio w mieście

 

 

 

Seria Pucio to świetna zabawa dla Malucha- to nie tylko książeczki, ale również układanki, puzzle i gry!

 

Seria o Puciu to nie tylko książeczki, ale również puzzle, gry, a nawet przytulanka. Jeśli chcesz zachęcić dziecko do innych form zabawy to dobrze trafiłaś! Jeśli maluch polubił książeczki, postać Pucia zachęci go do układania puzzli czy innych układanek.

Mamy do wyboru Puzzle- Przeciwieństwa, Puzzle- Czego brakuje, Puzzle- Co tu pasuje, a także Puzzle- Pierwsze Zabawy. Ciekawe i kolorowe układanki na pewno zainteresują Twoje dziecko!

  

 

 

 

Pucio to bohater zabawnych, rozwijających i uroczo zilustrowanych książeczek wraz
z dodatkami. Całość stanowi ciekawą serię, która uczy Twoje dziecko nowych słówek, zapozna malucha z relacjami w rodzinie i wzajemnym szacunkiem.

Pucio wprowadzi Twoje dziecko w świat podstawowych wartości i nowych słówek, a to za pomocą swej prostoty i urokliwych postaci. 

 

 

 

 

 

 

 


 

pixel