Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-03-21

Konsultacje nosidełkowe w MamaZen

 

Mówią Ci, że nie powinnaś nosić dziecka całymi dniami? Tylko, gdzie Twoje maleństwo ma czuć się bezpieczniejsze i bardziej szczęśliwe niż w Twoich ramionach? Noszenie ma tyle korzyści: uspokaja, wycisza, pomaga zwalczyć złe samopoczucie w trakcie przeziębienia, koi bóle brzuszka i dokuczliwe swędzenie dziąseł. To oczywiste, że warto nosić swoje dziecko. Jednak, co z Twoim komfortem? Co z bólem pleców i codziennymi obowiązkami?  

Jeśli marzysz o odzyskaniu wolnych rąk i odciążeniu swojego kręgosłupa, być może warto zainwestować w regulowane nosidełko? W sklepie MamaZen znajdziesz wyłącznie nosidła ergonomiczne, dlatego nie musisz martwić się ani o bezpieczeństwo dziecka, ani o swoje własne. Jednak, aby nosidło służyło Wam tak jak trzeba, musisz wiedzieć, jak z niego korzystać. Tutaj pojawia się nasza propozycja: zapisz się na konsultacje nosidełkowe! 

  

  

Po co mi konsultacje nosidełkowe?

 

Nosidełko dla dziecka to świetne rozwiązanie. Uwalnia Twoje ręce i odciąża kręgosłup. Dba także o prawidłowe ułożenie ciała maluszka. Aby zapewnić sobie pełną satysfakcję z wykorzystania takiego gadżetu, musisz dobrać go odpowiednio do Waszych potrzeb
i nauczyć się prawidłowo używać. Na rynku dostępnych jest wiele nosideł ergonomicznych.

Firmy, takie jak KAVKALennyLamb czy Little Frog, oferują nam kilka typów nosidełek. Jeśli nie wiesz, który wariant będzie najlepszy dla Ciebie i Twojego dziecka, skorzystaj z konsultacji, podczas których podpowiemy Ci, z jakiego modelu będziesz najbardziej zadowolona. Nauczymy Cię również prawidłowego regulowania nosidła, dzięki czemu będziesz w stanie nosić dziecko wygodnie i bezpiecznie.  

 

 

 

 

 

 

Jak wygląda spotkanie ze specjalistą?  

 

Konsultacje nosidełkowe mają za zadanie realizację dwóch celów:

 

1. Dobrania idealnego nosidła dla Ciebie i Twojego dziecka.

2. Przeszkolenie Cię z prawidłowego użytkowania nosidła, abyś potrafiła wyregulować je dla siebie, dla innego dorosłego oraz dla Twojego rosnącego maluszka. 

 

 

Jak wygląda cały proces? Na początku wypełniasz ankietę, która pozwala nam określić Twoje potrzeby i preferencje. Na tej podstawie przedstawiamy Ci najlepsze propozycje nosideł i podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy ich użytkowaniu. Tłumaczymy, czym różnią się poszczególne modele. Konstrukcja, przeznaczenie wiekowe i wagowe, właściwości materiału - wszystko to ma znaczenie, kiedy w grę wchodzi bezpieczne i komfortowe noszenie maluszka. 

Konsultacje nosidełkowe uwzględniają także przymiarki. Razem sprawdzamy, które nosidło jest dla Was najwygodniejsze w praktyce. Jeśli wybierzesz konkretny model
w sklepie, pomożemy Ci wyregulować go tak, aby idealnie wspierał Twój kręgosłup
i gwarantował dziecku prawidłowe ułożenie ciała. Wytłumaczymy Ci również, jak działa regulacja w wybranym nosidle, dzięki czemu będziesz w stanie obsługiwać je jak profesjonalistka. 

Zapisz się na konsultacje o konkretnej godzinie - dzięki temu zarezerwujemy dla Ciebie swój czas i szkolenie przebiegnie znacznie sprawniej!

 

 

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji nosidełkowych?

 

Zastanawiasz się, czy warto? Zakup nosidła to spory wydatek, dlatego lepiej nie kupować go zupełnie w ciemno. Kolor czy wzór produktu nie mają takiego znaczenia, jak właściwa konstrukcja czy przeznaczenie wiekowe produktu. Jeśli chcesz być naprawdę zadowolona z tej formy wsparcia w noszeniu swojego dziecka, musisz wybrać taki model nosidła, który odpowiada potrzebom Twoim i Twojego maleństwa. Kluczem do pełnej satysfakcji z zakupu jest też wiedza, jak należy korzystać z nosidełka, aby było to przyjemne i bezpieczne dla Was obojga. W obu tych kwestiach pomogą Ci konsultacje nosidełkowe w MamaZen! 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

pixel