DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ !
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KONSULTACJE CHUSTOWE

KONSULTACJE CHUSTOWE

Jeśli jesteś ze Śląska i zastanawiasz się nad zakupem chusty do noszenia dziecka, zapraszamy Cię na konsultacje. Na spotkaniu dowiesz się, która chusta najbardziej sprosta Twoim potrzebom i jak prawidłowo z niej korzystać.

 

Dlaczego warto?

Dzięki konsultacjom będziesz w stanie wybrać chustę, która najlepiej sprawdzi się dla Ciebie i Twojego maluszka. Chusta do noszenia dziecka wydaje się uniwersalna, ale poszczególne rodzaje chust mogą znacząco różnić się swoją funkcjonalnością w odniesieniu do Waszych indywidualnych uwarunkowań. Dodatkowo, spotkanie ma nauczyć Cię jak poprawnie korzystać z chusty. Dowiesz się zatem, jak wiązać chusty tkane, elastyczne czy kółkowe, a także jaką pozycję powinno przyjmować w nich Twoje dziecko, aby jego rozwój przebiegał prawidłowo.   

 

Jak wygląda konsultacja?

Na konsultację należy umówić się na konkretną godzinę - wtedy masz gwarancję, że nasi konsultanci będą w tym czasie dostępni tylko dla Ciebie i Twojego maluszka. Konsultacja ma charakter indywidualny. Spotykamy się z rodzicem i maluszkiem, pomagamy Wam zadecydować o tym, co dla Was lepsze: chusty kółkowe, elastyczne, wiązane - w zależności od Waszych potrzeb i oczekiwań. 

Chusta do noszenia niemowląt powinna zostać dobrana pod konkretne potrzeby dziecka i mamy, dlatego biorąc to pod uwagę polecamy rodzicom idealną długość, gramaturę i splot chusty.    

Konsultacje odbywają się w sklepie stacjonarnym, co będzie świetną odskocznią zarówno dla Ciebie, jak i maluszka. Dodatkowo na miejscu wybierzesz dla siebie z asortymentu sklepu idealnie dobraną chustę - zarówno pod względem kolorystycznym jak i funkcjonalnym. W MamaZen znajdziesz kącik, w którym możesz nakarmić oraz przewinąć maluszka, a ekipa - jako najlepsze ciocie - będą umilać pierwsze chwile w nowej sytuacji :)

 

Ważne informacje:

  • na konsultacje najlepiej zapisać się na konkretną godzinę, możesz umówić się telefonicznie pod numerem 508 012 016 lub napisać do nas na adres ewa@mamazen.pl
  • koszt usługi w przypadku uczestnictwa jednej osoby to 200 zł (do 2h);
  • koszt usługi w przypadku uczestnictwa dwóch osób to 250 zł (do 2,5h).

 

Po naszych konsultacjach możesz wyjść ze sklepu z idealnie dobraną chustą. Będziesz także przeszkolona w zakresie prawidłowego noszenia swojego maleństwa, dlatego nie musisz obawiać się, że korzystanie z takiego gadżetu jakkolwiek mu zaszkodzi.   

Jeśli gubisz się wśród bogatego asortymentu chust, nie wiesz który model będzie dla Was najlepszy lub chcesz nauczyć się właściwie korzystać z takich rozwiązań - nie czekaj, zapisz się na konsultacje!

Do zobaczenia na konsultacjach chustowych w Tarnowskich Górach!

MamaZen

ulica Łotewska 2

42-612 Tarnowskie Góry

Osiedle Przyjaźń

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel