Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-05-05

Jak rozpocząć wczesny etap domowej edukacji małego człowieka?

 

Jak rozpocząć wczesny etap domowej edukacji małego człowieka? Oczywiście z pomocą książeczek edukacyjnych, takich jak seria książek Akademia Mądrego Dziecka, które można czytać nie tylko przed snem. Czym wyróżniają się te pozycje na rynku książeczek dla dzieci?

 

 

 

 

Akademia Mądrego Dziecka - serie książeczek do edukacji początkowej

 

Książeczki edukacyjne z kolekcji Akademii Mądrego Dziecka to doskonale przemyślane książki z twardymi stronami odpornymi na częste przeglądanie przez małe i duże rączki. Każda pozycja, niezależnie od wybranej serii, jest książeczką interaktywną, kolorową i przyjazną najmłodszym. Do wyboru mamy:

 - Pierwsze słowa, czyli proste książeczki z rysunkami odpowiednimi nawet dla niemowląt,

- Pierwsze bajeczki, czyli rymowane wierszyki, które bawią i uczą,

- Zwyczaje zwierząt, czyli historie, które angażują dziecko pytaniami, ale też udzielają na nie odpowiedzi,

- Niesamowity spacer, czyli interaktywne podróże po świecie przyrody,

- Kolorowy świat, czyli dziecięce podręczniki pozwalające w przystępny sposób uczyć dziecko o otaczającym je świecie,

- Książeczki z wierszykami Zbigniewa Dmitroca, czyli zabawne wierszyki, które uczą i są łatwe w zapamiętywaniu. 

 

 

 

  

Co łączy wszystkie książeczki z kolekcji Akademii Mądrego Dziecka?

 

Książeczki dla dzieci, należące do kolekcji Akademia Mądrego Dziecka, posiadają twarde, kolorowe strony z pięknymi ilustracjami, które przyciągają uwagę malucha i pobudzają zmysł wzroku. W każdym egzemplarzu znajdziemy także ruchome elementy interaktywne, które rozwijają sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Książki uczą podstawowych umiejętności i wartości społecznych, przekazując wiedzę w przystępny, przyjazny maluchom sposób. Stanowią świetny wstęp do nauki czytania, a nawet liczenia. Rozwijają też spostrzegawczość i pobudzają wyobraźnię. Dziecko chętnie sięga po nie samo, ale też z przyjemnością słucha czytającego rodzica. Dzięki temu maluch już od pierwszych lat życia nie tylko rozwija swoją wiedzę o świecie i z radością wkracza we wciągający świat nauki

 

 

 

 

 

 

 

pixel