Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 15 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak dobrze wybrać nosidełko, czyli konsultacje nosidełkowe w MamaZen!

2023-05-23
Jak dobrze wybrać nosidełko, czyli konsultacje nosidełkowe w MamaZen!

Opiekując się maluszkiem, zapewne nie raz rozważałaś zakup nosidełka. Na pewno w tych momentach, gdy od noszenia malca ręce sięgają Ci już do samej podłogi, a kręgosłup woła o chwilę odpoczynku.

Pewnie słyszałaś od znajomych, że ktoś nosi i to sama wygoda, że to coraz bardziej modne i powszechne. Czytałaś, że noszenie w nosidle ma same zalety; pomaga budować bliskość z maleństwem, ułatwia usypianie i daje możliwość większej aktywności i spędzania czasu z dzieckiem poza domem.

Chętnie ułatwiłabyś sobie życie takim nosidełkiem, ale nie masz kompletnie pojęcia, jakie wybrać i jak nosić w nim swoje maleństwo.

Zatem jeśli zastanawiasz się nad zakupem nosidełka, a nie wiesz, na jakie się zdecydować to zachęcam Cię do skorzystania z konsultacji nosidełkowych.

Obecnie na rynku jest dostępna ogromna ilość modeli nosidełek i ciężko samemu wybrać ten, który będzie pasował nam najlepiej. Tutaj właśnie z pomocą przychodzi MamaZen.

Po co mi konsultacje nosidełkowe?

Ponieważ jest to najlepszy sposób, by wybrać odpowiednie nosidło i dowiedzieć się jak najwięcej o jego użytkowaniu. Podczas konsultacji masz możliwość poznania i przymierzenia wielu rodzajów nosidełek pod okiem doświadczonego specjalisty. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i twojego maluszka.

Mamy duże doświadczenie, jeśli chodzi o nosidełka, ponieważ od wielu lat doradzamy rodzicom jak nosić swoje maluchy. W naszej ofercie znajdziesz jedynie nosidła ergonomiczne, które są najkorzystniejszym wyborem dla Twojego maleństwa. Możesz wybierać z najlepszych marek nosideł, m.in. KavkaLenny Lamb, Little Frog, i wielu innych.

Każdy rodzic i każde dziecko ma inne potrzeby, dlatego odpowiedni dobór nosidełka jest tak istotny. Doradzimy Ci takie nosidło, w którym będzie Ci wygodnie i wystarczy na jak najdłużej. Wybierzemy model w którym przygoda z noszeniem będzie dawała Ci wiele radości i cudownych chwil bliskości z maleństwem.

Konsultacje nosidełkowe – jak wygląda spotkanie ze specjalistą?

Konsultacje trwają około godziny, podczas której wraz z dedykowanym specjalistą wybierzesz najlepsze dla siebie nosidełko.

Na początek wypełniasz krótką ankietę, która da nam pierwsze wskazówki. Na jej podstawie ustalimy wstępnie, które nosidła będą dla Was odpowiednie.

Pytamy w niej o Twoje potrzeby i preferencje, a następnie przymierzamy nosidełka, które wspólnie wybraliśmy. Od razu pokazujemy również, na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prawidłowe zakładanie nosidła. Dzięki temu będziesz mogła bez obaw nosić swojego maluszka. Informujemy, czym różnią się między sobą nosidełka. Zwracamy uwagę na to czym różni się materiał, z którego są uszyte, ich konstrukcja i wskazujemy przedział wiekowy, w jakim można nosić w danym nosidełku.

Przymierzając kolejne modele nosideł, wybieramy te, w którym jest Wam najwygodniej i najlepiej odpowiada na Wasze potrzeby.
Kiedy nosidełko jest już wybrane, regulujemy w Waszym egzemplarzu ustawienie panelu oraz pasów. Uczymy, w jaki sposób samemu wyregulować nosidełko jeśli będzie w nim nosił ktoś inny lub gdy maluszek wyrośnie z aktualnych ustawień.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023

Polecane

pixel