Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak dobrze wybrać nosidełko, czyli konsultacje nosidełkowe w MamaZen!

2023-05-23
Jak dobrze wybrać nosidełko, czyli konsultacje nosidełkowe w MamaZen!

Opiekując się maluszkiem, zapewne nie raz rozważałaś zakup nosidełka. Na pewno w tych momentach, gdy od noszenia malca ręce sięgają Ci już do samej podłogi, a kręgosłup woła o chwilę odpoczynku.

Pewnie słyszałaś od znajomych, że ktoś nosi i to sama wygoda, że to coraz bardziej modne i powszechne. Czytałaś, że noszenie w nosidle ma same zalety; pomaga budować bliskość z maleństwem, ułatwia usypianie i daje możliwość większej aktywności i spędzania czasu z dzieckiem poza domem.

Chętnie ułatwiłabyś sobie życie takim nosidełkiem, ale nie masz kompletnie pojęcia, jakie wybrać i jak nosić w nim swoje maleństwo.

Zatem jeśli zastanawiasz się nad zakupem nosidełka, a nie wiesz, na jakie się zdecydować to zachęcam Cię do skorzystania z konsultacji nosidełkowych.

Obecnie na rynku jest dostępna ogromna ilość modeli nosidełek i ciężko samemu wybrać ten, który będzie pasował nam najlepiej. Tutaj właśnie z pomocą przychodzi MamaZen.

Po co mi konsultacje nosidełkowe?

Ponieważ jest to najlepszy sposób, by wybrać odpowiednie nosidło i dowiedzieć się jak najwięcej o jego użytkowaniu. Podczas konsultacji masz możliwość poznania i przymierzenia wielu rodzajów nosidełek pod okiem doświadczonego specjalisty. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i twojego maluszka.

Mamy duże doświadczenie, jeśli chodzi o nosidełka, ponieważ od wielu lat doradzamy rodzicom jak nosić swoje maluchy. W naszej ofercie znajdziesz jedynie nosidła ergonomiczne, które są najkorzystniejszym wyborem dla Twojego maleństwa. Możesz wybierać z najlepszych marek nosideł, m.in. KavkaLenny Lamb, Little Frog, i wielu innych.

Każdy rodzic i każde dziecko ma inne potrzeby, dlatego odpowiedni dobór nosidełka jest tak istotny. Doradzimy Ci takie nosidło, w którym będzie Ci wygodnie i wystarczy na jak najdłużej. Wybierzemy model w którym przygoda z noszeniem będzie dawała Ci wiele radości i cudownych chwil bliskości z maleństwem.

Konsultacje nosidełkowe – jak wygląda spotkanie ze specjalistą?

Konsultacje trwają około godziny, podczas której wraz z dedykowanym specjalistą wybierzesz najlepsze dla siebie nosidełko.

Na początek wypełniasz krótką ankietę, która da nam pierwsze wskazówki. Na jej podstawie ustalimy wstępnie, które nosidła będą dla Was odpowiednie.

Pytamy w niej o Twoje potrzeby i preferencje, a następnie przymierzamy nosidełka, które wspólnie wybraliśmy. Od razu pokazujemy również, na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prawidłowe zakładanie nosidła. Dzięki temu będziesz mogła bez obaw nosić swojego maluszka. Informujemy, czym różnią się między sobą nosidełka. Zwracamy uwagę na to czym różni się materiał, z którego są uszyte, ich konstrukcja i wskazujemy przedział wiekowy, w jakim można nosić w danym nosidełku.

Przymierzając kolejne modele nosideł, wybieramy te, w którym jest Wam najwygodniej i najlepiej odpowiada na Wasze potrzeby.
Kiedy nosidełko jest już wybrane, regulujemy w Waszym egzemplarzu ustawienie panelu oraz pasów. Uczymy, w jaki sposób samemu wyregulować nosidełko jeśli będzie w nim nosił ktoś inny lub gdy maluszek wyrośnie z aktualnych ustawień.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023

Polecane

pixel