Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-03-05

Biżuteria ciążowa - idealny prezent dla przyszłej Mamy.

 

Ciąża to zawsze wyjątkowy okres w życiu kobiety, bowiem to moment oczekiwania na maleńkiego człowieka i oswajanie się z nową, jakże ważną i odpowiedzialną rolą rodzica. To także chwile, w których przyszła mama rozmyśla o swoim maleństwie i pragnie należycie przygotować się na jego narodziny.

Aby ciąża przebiegała zdrowo, każda kobieta powinna unikać stresu i nerwowych sytuacji, by maluszek prawidłowo się rozwijał. Odpoczynek i relaks to główne zajęcia, którym powinna się poświęcić przyszła mama. Podczas takich chwil dobrze, gdy skupi się na nienarodzonym dziecku i od pierwszych tygodni zacznie budować więź z maluszkiem.

 

Wisiorek bola - biżuteria ciążowa

 

By zaskoczyć niespodzianką przyszłą mamę, warto podarować jej wyjątkowy upominek, który pozwoli budować harmonijną relację z nienarodzonym jeszcze dzieckiem.

Jeśli chcesz jej sprawić radość postaw na biżuterię ciążową. Jest to szczególny rodzaj upominku, który rozczuli każdą kobietę spodziewającą się dziecka. Taka niespodzianka to zawsze doskonały pomysł na prezent dla ciężarnej, bo jak żaden inny pasuje do jej stanu i z pewnością trafi w jej oczekiwania.

Biżuteria ciążowa jest to wisiorek Bola, który tworzy piękna kula z umieszczonym wewnątrz niej dzwoneczkiem, wydającym kojące i bardzo przyjemne dla ucha brzmienie. Zawieszona na długim rzemyku kula sięga idealnie do brzuszka mamy.

Od 5tego miesiąca ciąży taka biżuteria bardzo pozytywnie wpływa na dziecko w łonie mamy. Wówczas maluszek zaczyna słyszeć, a miłe dla ucha dźwięki uspokaja go i relaksują.


wisiorek bola - biżuteria ciążowa

 

Także po narodzinach dziecka, doskonale sprawdza się podczas usypiania i uspokajania dziecka, bo znany mu dźwięk dzwoneczka z okresu gdy był w brzuszku mamy bardzo pozytywnie wpływa na jego samopoczucie. Wycisza go i pomaga jak najlepiej zaaklimatyzować w nowym świecie.

wisiorek bola - biżuteria ciążowa

Różnorodność wyboru sprawia, że każdej przyszłej mamie można podarować wisiorek idealnie wpasowujący się w jej gust. Wisiorki Bola w nowych wzorach - czarna i perłowa z zawieszką, czy srebrna z liściem z pewnością ucieszą wszystkie kobiety noszące pod sercem maleństwa, umożliwiając tworzenie się między nimi wyjątkowej więzi jeszcze w okresie ciąży.


wisiorek bola czarna z zawieszką     wisiorek bola - srebrna z liściem wisiorek bola - perłowa z zawieszką

Spraw radość przyszłej mamie unikalnym prezentem.

 
 
pixel