Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-04-14

Bidon B.BOX - który wybrać?

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest niezwykle ważne w każdym etapie życia malucha. Wiąże się to jednak z kilkoma trudnościami. Przede wszystkim podawanie milusińskim napojów w szklankach, czy butelkach bardzo często kończy się ich rozlaniem, poplamieniem ubranek oraz niechęcią do dalszej współpracy. Dlatego warto zdecydować się na korzystanie z bidonów

Jaki bidon dla dziecka wybrać?

Z pewnością atrakcyjny wygląd, łatwa obsługa oraz bezpieczeństwo powinny tu być kluczowymi kryteriami. Na rynku jest mnóstwo produktów, z których ciężko wybrać coś odpowiedniego. Dochodzi do tego fakt, że część z nich jest wykonana z wątpliwej jakości materiałów, które mogą zmieniać smak przechowywanego napoju, a przede wszystkim stanowią zagrożenie dla zdrowia dzieci. Dobrym wyborem jest tu z pewnością marka B.BOX. Każdy bidon B.BOX jest wykonany z dbałością o szczegóły oraz z najlepszej jakości tworzyw bez zawartości PVC, ftalanów ani innych szkodliwych substancji.  

 

Bidon niekapek dla najmłodszych

Dla maluchów od szóstego miesiąca życia przeznaczony jest bidon niekapek. Jego niewątpliwą zaletą są specjalnie wyprofilowane uchwyty, które pozwalają korzystać z niego oburącz. Jest zabezpieczony w taki sposób, aby można było go trzymać do góry nogami w celu opróżnienia całości znajdującego się tam napoju.    


Tritanowa butelka - praktycznie i wygodnie

Bidon B.BOX wykonany z nowoczesnego tworzywa sztucznego - Tritanu. Przezroczysta butelka pozwala na kontrolowanie ilości płynu w środku oraz uzupełnianie go, gdy mali zdobywcy będą już bliscy wyczerpania zapasów. Ten bidon najlepiej sprawdza się dla dzieci powyżej dziewiątego miesiąca. Wyposażony jest w słomkę, która umożliwia wypicie napoju do końca. Jeżeli zastanawiasz się jaki bidon wybrać dla dziecka do przedszkola lub szkoły, to B.BOX tritanowa butelka będzie bardzo dobrym wyborem. Specjalnie zaprojektowany uchwyt pozwala też na przymocowanie go do plecaka. 

Nosidełko Tula

Butelka sportowa - nie tylko dla starszaków!

Bidon dla dziecka z ustnikiem to bardzo dobre rozwiązanie dla aktywnych dzieci, 3-latków i starszych. Poręczny uchwyt, łatwe otwieranie z pomocą przycisku oraz ustnik zapobiegający rozlewaniu się w trakcie picia to dopiero początek zalet. Dno bidonu jest zabezpieczone specjalną osłoną, która uchroni go przed uszkodzeniem, gdy młody sportowiec w ferworze walki, zapomni go odłożyć, zamiast tego rzucając na podłogę, aby wrócić jak najszybciej do gry czy zabawy. Bidon do picia to bardzo praktyczne rozwiązanie, które jednocześnie sprawia, że dziecko chętniej z niego korzysta niż ze zwykłej butelki. Zwłaszcza, że do wyboru jest cała paleta kolorów. Zaoszczędzi Ci też sporo czasu, który zwykle trzeba poświęcić na sprzątanie rozlanych napojów oraz bieganie za krnąbrnym towarzystwem ze szklanką, aby uzupełniło płyny.


 


 

pixel