Drodzy klienci! Informujemy, że aktualny czas realizacji zamówień produktów LennyLamb wynosi 7 dni. Przepraszamy za utrudnienia!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-02-24

5 najpopularniejszych nosideł w 2022 roku!

Noszenie jest w modzie - popularność nosideł dla dzieci wynika z rosnącej świadomości rodziców na temat zalet takiej formy opiekowania się maluchem. Lubimy być blisko, lubimy się przytulać, lubimy też wygodę, jaką oferują regulowane nosidełka. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pozwalają nam bezpiecznie i wygodnie nosić swoje pociechy nie tylko w wieku niemowlęcym, ale znacznie dłużej, bo nawet w wieku przedszkolnym. Jakie nosidło ergonomiczne wybrać?

 

Oto ranking TOP 5!

 

 

1. KAVKA

 

Nosidełka dla dzieci marki KAVKA na pierwszy rzut oka wyróżnia się przede wszystkim stonowanymi, bardzo eleganckimi wzorami, na które zwracamy dzisiaj dużą uwagę. Model Multi-age jest przy tym bardzo praktyczne, bo w pełni regulowane. Dzięki możliwościom modyfikowania nosidła w zakresie panelu i pasów naramiennych, produkt nadaje się zarówno do noszenia niemowląt, jak i starszaków o wadze do 20 kg. Przy nieco cięższych maluchach poleca się natomiast wybór wzmocnionego modelu Multi-age PLUS. Na uwagę zasługują także hybrydowe, regulowane nosidła Handy.   

 

 

2. LennyLamb

 

Nosidła od LennyLamb wyróżnia z kolei prawdziwa feeria wzorów i kolorów, a także wiele modelów do wyboru - zarówno tych dedykowanych, jak i regulowanych. LennyGo Baby, Lenny Go ToddlerLennyPreschool to nosidła przeznaczone dla maluszków, nieco większych dzieci i starszaków o wadze nawet do 30 kg! Z kolei model Lenny UpGrade to nosidełko regulowane, rosnące wraz z dzieckiem od 3,5 kg do 20 kg. Ciekawą opcją jest także LennyHybrid Half Buckle - wygodne jak nosidło i plastyczne jak chusta. 

   

3. Tula

 

Tula to jedna z najpopularniejszych marek nosideł w naszym kraju. Producent oferuje szeroki wybór modelów i szeroką gamę pięknych wzorów, nadążających za trendami. Warianty Standard, ToddlerPreschool nie posiadają regulowanego panelu, są więc dedykowane konkretnym przedziałom wagowym. Tymczasem modele Free-To-Grow, Explore czy Half Buckle (częściowo wiązane) rosną wraz dzieckiem. W ofercie marki Tula na uwagę zasługuje też miejskie nosidło dla dzieci Lite, składające się do rozmiarów torebki typu nerka.


 

 

 

4. Little Frog

 

Nosidła od Little Frog dbają przede wszystkim o wygodę i bezpieczeństwo noszenia najmłodszych. Posiadają szerokie panele, które umożliwiają poprawne ułożenie nóżek na tak zwaną żabkę. Szyte są z wysokiej jakości bawełny, a dzięki wypełnieniom pasa biodrowego i ramion zapewniają rodzicowi większy komfort.
W ofercie producenta dostępne są dedykowane różnym przedziałom wagowym modele Standard, Toddler i wzmocnione Toddler XL - dla największych przytulaków. Tymczasem model Prime z regulowanym panelem dostosowuje się do maluchów w przedziale wagowym od 4 do 20 kg. 

 

 

 

 

 

5. Babylonia

 

Marka Babylonia być może nie wyróżnia się rozmaitością modelów i wzorów do wyboru, za to przyciąga uwagę niebanalnym rozwiązaniem w postaci wymiennego panelu. Model Flexia to nosidło regulowane w całkowicie odmienny sposób niż większość produktów innych marek. Posiada bowiem aż trzy wymienne panele różnej wielkości, które pozwalają nosić maluchy od wieku niemowlęcego do osiągnięcia około 20 kg wagi.

 

 


 

Polecane

 Nosidełko ergonomiczne Flexia - Ciemnoszare

Nosidełko ergonomiczne Flexia - Ciemnoszare

459,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką229,50 zł brutto
pixel